• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Meleš blbosti. Sedni na to sám a uvidíš. Abys nemusel hledat informace v agentuře JPP. A příště se zdrž komentářů na to, jak jezdím, když jsi se mnou nejel ani kilometr. Děkuji.

    BATY: Jinak teda ostřik funguje hlavně v obci, mimo obec výjimečně.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: jo jsem si jisty. Snazim se jezdit mimo provoz a mozna mam zatim stesti.
    BATY
    BATY --- ---
    Naposledy jsme dostal postřik letní směsí zrovna tenhle týden v úterý. Na to, že mě míjelo přes 300 aut, tak jen jednou. To je docela dobrá bilance ;)
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Ja jezdím v okolí Prahy a sprchu dostanu každou chvíli...
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: ja bych zase rekl, ze 2x mesicne je pri takovem najezdu jeste celkem dobra bilance. Zalezi na tom, kudy jezdis, pokud to jsou silnicky treti tridy mezi vesnicema s malym provozem, tak tam to byva bez problemu. Ale jen v mym reviru vim o 3 usecich, kde se s tim potkas temer pokazdy, a to neprehanim.
    VITI: A jses si jistej? Mne to opravdu trefi tak v 1 z 10 pripadu, zbylych si deviti vsimnu az potom, co ucitim smrad ironu :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To máte štěstí, nebo jsou zde na liberecku obzvláštní dementi. Tak jednou až 2x měsíčně (při nájezdu nad 10k ročně)
    VITI
    VITI --- ---
    BADHORSE: ja po 30ti letech na ceskych silnicich taky bez postriku :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Cyclists Lives Matter
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ONDRAT: Už jsem to dal vedle s požadavkem, že by to někdo s Premium mohl zkopírovat, to vypadá, že má potenciál :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONASYS: Bezpochyby, ale v tom šíleným horku jezdit zvládá.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    idnes "KOMENTÁŘ: Chceme metr a půl. Černoši silničního provozu se hlásí o prostor"
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: To je tím, že v UK maj seřízený ostrikovače na druhou stranu :))
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Martin Jaroš
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Stačilo 6 prokliků a seš tam [ BATY @ Silniční cyklistika ] :))
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Add ostrikovace..v uk se mi za celou dobu ani jednou nestalo abych byl ostriklej. To o necem svedci..

    Jinak taky tady mame hovada ale na ty jsem si vcera poridil gopro a budu travit akademickou pulhodinku posilanim na policii..uz me nebavi jim rozkopavat svetla kdyz me chteji zabit.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: tvl jaký spinning backfist :-) Jinak pumpičkář je pro mně synonymum nasypance :-)))
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BATY: me prijde ze to co rikal byli jenom prazdny fraze idealisty, cloveka odtrzenyho od reality. Respektuju to co dokazal a bravo, ale pro politiku ma mel nulovej potencial.
    BATY
    BATY --- ---
    ONASYS: Sleduji co píše a co říká, když je s ním někde rozhovor... A to co říká je mi sympatické, tak na základě toho. Ale evidentně od toho asi upustil.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BATY: na zaklade ceho bys ho volil?
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: On je dobrej :) Kdyby šel do politiky, tak bych ho pravděpodobně volil... Ale asi ho chytlo nějak hodně to kolo a už na politiku nenašel čas... Škoda no. Tak tu budem s Burešem, dokud nechcípne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam