• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BATY
    BATY --- ---
    Tak si proužky užije Mads Pedersen ještě rok? Tak bylo by to fér, když celou sezónu se v dresu nemohl moc ukázat...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MS v silniční cyklistice letos nebude: Švýcarská vláda prodloužila platnost opatření proti šíření koronaviru do 30. 9. Šampionát se měl uskutečnit od 20. do 27. 9.

    UCI: Given the sporting importance of the UCI Road World Championships for cycling, the UCI would like to clarify that it will work towards finding an alternative project to ensure the 2020 edition of the event can take place, with the priority being in Europe and at the dates initially scheduled. It could include all or some of the planned races. The UCI will look for a host city that would be able to provide a route as challenging as that in Aigle-Martigny and which would therefore suit the same type of riders who had initially planned to participate in Switzerland.

    Šampionát v silniční cyklistice nebude, Švýcarsko prodloužilo opatření proti koronaviru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...orty/silnicni-cyklistika-uci-mistrovstvi-sveta-koronavirus_2008121655_tat
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Tohle mě nejednou taky vypeklo, jelo se mi dobře a málo jsem pil a večer to dohnal pivama, takže chvíli cajk, ale pak křeče celou noc. Magnesia v lednici mě zachránila.
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: je to mlada holka, tak to snad da, ale tohle 'prechazeni' uz parkrat neskoncilo nejlip :-/
    BTW k ty dehydrataci - v sobotu v tom nejvetsim horku jsem jel 44km xc kousek od nas, cestou na prezentaci jsem vypil jednu velkou lahev, pred zavodem jeste jednu malou, pri zavode 2 velky + jsem stavil vsude kde podavali vodu :-) v cili jsem zas natocil obe flasky a doma byly prazdne :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes jsem jel chvíli s Noskovou. Zajímavé.
    Před 14 dny zkolabovala na dehydrataci ve Španělsku, odvezli ji a našli jí v krvi nějaký vir, bála se, že má mononukleózu. 14 dní jen ležela. Mno... Ale protože nemá smlouvu na příští rok, tak potřebuje nějaký výsledek. A že zkusí příští týden v Bolce vyhrát. Hmmm hmmm...
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: tohle není důležité, UCI musí řešit mnohem zásadnější problémy jako jsou délka fuseklí nebo smíšené časovky na MS.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    souhlas, naprosto nevhodně zvolený dojezd...no možné poučení pro organizátory do budoucna.. airbagy na posledních 20 m.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Škoda, že nejede na Tour.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Evenepoel je zabijak ☺️
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    D1RABBIT: přesně tak
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Ale při tom rally, alespoň v tom případu, co se tu táhne už deset let nežalovali toho pilota toho auta, ale pořadatele, že dali blbě zábrany a nebo možná dobře, ale že nehlídali, že lidi stáli tam, kde nemaj... A teď kluk, co tam byl na brigádě jako pořadatel za 1000 Kč na den už chodí 10 let po soudech.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Myslím, že v tomhle se Janouch plete. Trestně právně je žalovatelné cokoliv. Viz třeba rally a nehody. Otázka je, co s tím udělá soud.
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Ještě, že tam ta bariera byla, aby do toho kolejiště někdo nespadl...
    JOPS
    JOPS --- ---
    JONAS3: nasel jsem i na youtube

    TOUR OF POLAND - FABIO JACOBSEN CRASH FROM ANOTHER PERSPECTIVE
    https://www.youtube.com/watch?v=0b9-jpnW2dU
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JOPS: Dej odkaz, jsem na dovolené a mám to jen v tlf. Dík.
    JOPS
    JOPS --- ---
    JONAS3: kdyz vidim to video toho typka, co je za tou barierou a Jacobsen tam proleti v zaberu behem par setinek, tak to vypada o dost hur, nez v tech zaberech ze shora
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Rekap Jakobsenova stavu
    Fabio Jakobsen in serious but stable condition following Tour de Pologne crash | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/...bsen-in-serious-but-stable-condition-following-tour-de-pologne-crash/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam