• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Pokud chceš rozmlátit kolo, takhle doje*ané cesty jsou dlouho neviděl. To bylo spíš na gravela nebo CX :D
    BATY
    BATY --- ---
    MARASAN: Posázaví ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Zadny sileny kopce to nejsou, ale je tam moc hezky a je to fakt dobre znaceny
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    budu mit v sobotu praze auto a silnicku, kam byste jeli se na den projet, kde je hezky a neni provoz? Lakaji mne Brdy, njaky spis kopce a lesy, abych nebyl furt na slunku.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Je to na pi...
    Včera Kolem Posázaví jsme měli ve skupině pád těsně před kopcem od Sázavy. Spadli 2 jeden, jeden dost špatně na záda, dost křičel. Zastavil jsem a pomáhal, pak když už zastavila auta, tak jsem jel dál, bez telefonu už jsem nebyl nic platný. Zkontroloval jsem jak vnímá, jestli hýbá nohama... Teď jsem se dozvěděl, že do sanitky už ho nakládali v bezvědomí. Shit.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tvl chudák Even:
    od času 0:23 - ten pád vypadá hrůzostrašně
    Remco Evenepoel Grosse chute au tour de Lombardie
    https://www.youtube.com/watch?v=p4YunJADmsM


    TeĎ jsem o tom přemýšlel, že cyklistika je jeden z nejvíc nebezpečných sportů.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    TdF bude na Čt
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: jj velka skoda
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Jakše něco takovýho může stát? co to je za organizaci? https://twitter.com/BORAhansgrohe/status/1294667221155880960?s=09
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak Evenpole asi letos dojezdil po tom kreši:/
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ATOMIKS: Ineos určitě pojede na Bernala. On i Thomas se vyjádřili, že si účast Frooma přejou, takže nejspíš pojede, ale jak to tak vypadá, tak bude jezdit jako teď na Dauphiné, prostě s pokorou k současný situaci, svýmu návbratu po zranění a postupnýmu zlepšování.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ještě ad Froome: on ani Ineos už nemúže mít zájem, aby vyhrál, když jde pryč. to už by přeci byly body pro IzraStratUp. Bernala mají podepsanýho do 2023.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    no a taky ewan ze jo
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    wva by o zelenej urcite zabojoval, ale tezko rict kolik vubec dostane prostoru jet na sebe, narozdil treba od alika. rek bych ze mozna ze zacatku ho nechaj den/dva drzet zlutej, ale pak se spis bude s panzerwagenem tocit na vetru na spici, protoze zbytek tymu bude vlak do kopcu. jasne, kdyz zrovna bude nekde v zaveru vepredu a neohrozi to lidry, tak proc nevyhrat nejakou klasikarskou etapu, ale ze by ho vyvazeli pro body na kazde premii, to si myslim ze si bude muset letos nechat zajit chut :(

    matthewse prej sunweb na tour nebere, coz nechape asi nikdo, pochybuju ze tam pristi rok zustane.

    na zelenej by moh prekvapit treba kristoff, sice toho "po" korone moc nezajel, ale treba se mu povede nacasovat formu. asi bude mit volny ruce a bude mit k sobe bystroma.

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    D1RABBIT: tak i Ulissi letos jezdí pěkně a může etapu urvat pro sebe
    a co Gaviria? by mohl konkurovat Saganovi v boji o zelený dres, taky dokáže přejet kopečky a dojít si pro prémii, stejně tak vyhrát etapu, ale naposled jel snad Burgos, kde jednu vyhrál
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: No před první GT toho nikdy moc nejel, 3-4 etapáky. Dívám se do výsledků zpět. Poslední před GT výhry má v roce 2016 - to docela řádil.
    Jinak teda souhlasím. Jen mě překvapuješ tím Buchmannem. Určitě se bude motat vepředu, ale top5? Necháme se překvapit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam