• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    WEWERKA: to chapu, ze nemuzu vyjet proti zdi :D, ale podobny veci lze provest:

    Cycling Rollers Fail
    http://www.youtube.com/watch?v=L0Rm8Ot8dgo&t=32
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KEPASO: Je to nuda. Valce jsou dobre kdyz mas abstak a venku je tuna snehu. Interaktivni trenazer je lepsi, ale to je investice 20k+.

    Tyhle valce maji nejake brzdeni, ale na to moje turisticke jezdeni neni potreba nic brzdit.
    Tiche jsou dost, pouze v jedne rychlosti rezonuje pohaneci guma. Pro vyssi tichost se da podhustit pneu nebo je postavit na gumovou podlozku.
    Maji i kolecka, ktere kompenzuji pohyb pri nepravidelnem slapani. To je za me docela bonusova vec.

    Me to zpocatku moc neslo, je to takovy nezvyk jak zadni kolo kopiruje pohyb predniho (kdo na tom nesedel, nepochopi). Dodneska na tom neumim jezdit vestoje. Zrakvit se nejde, nemas kinetiku, aby te to vyneslo v 50 km/h do nejblizsi zdi. Proste ti vyskoci predni kolo, das nohu na zem a stojis.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ONDRAT: za mě určitě smart trenažér. Na válce bych chodil jen s nechutí (pokud bych se k tomu vůbec dokopal), ale na Zwift se většinou těším, dokonce i teď v létě mám předplatný a občas na něj skočím, když je venku hnusně nebo není čas. Nevýhodou je určitě to, že kolo je ve statický poloze, takže možnosti posedu jsou dost limitovaný a není to na nějaké dlouhé ježdění, ale mně intenzivní hodinka, max hodina a půl pokaždé stačí.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ONDRAT: pocetl jsem na bike foru a zda se mi, ze prevazuje nazor "valce jsou valce".

    + podporujou spravnou techniku
    + nezatezujou stavbu (na toto tema jsem hledal informace, nekde jsem se setkal s nazorem, ze to je nesmysl, no nevim, verim, ze dostava zabrat)
    + rozlozim, nasednu, jedu, nebudu muset porad vymenovat osu (nemuzu mit kolo nasazeny v trenazeru permanentne, mam malo mista, na valcich budu jezdit ve sklepe nebo v mezipatre panelaku)
    + pripadaji mi zabavnejsi, trenazer se mi zda nudnej, statickej.

    - bojim se, ze prevod bude moc lehkej, nedokazu si predstavit, jak moc valce odlehcujou prevody. jezdi se s lehcim prevodem kvuli hluku, u tezkyho je vetsi obvodova rychlost kola => vetsi hluk.
    - bojim se, ze ze zacatku mi to nepude a taky ze pri mym stesti se na tom nejak zrakvim :D

    WEWERKA: no az takovou srandu asi nepotrebuju, spis divam se po necem levnejsim z druhe ruky, pro pripad, ze by se mi to nelibilo :)). proc chces trenazer a ne brzdeny valce?
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KEPASO: Za 6k ti klidne prodam velice malo jete Válce Elite Quick Motion - Mag. Jsou tichy a jsem s nima spokojena, ale radsi si koupim trenazer.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KEPASO: A nechceš radši trenažér? Tímto dotazem bych rád spustil diskuzi na toto téma. Prosím pište vaše zkušenosti, pro a proti.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, chci poridit valce, mam volit hlinikovy nebo plastovy? ctu, ze plastovy jsou tissi, ale muzou prasknout. u soustruzenych hlinikovych muze odlitavat prach, takze jedine hlinikovy lesteny. diky.
    WYMA
    WYMA --- ---
    SHITTIE: diky
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    WYMA: jojo, 15488946, to v zahlavi je asi jeste lonsky
    WYMA
    WYMA --- ---
    SHITTIE: mame tam ligu? cislo ze zahlavi mi nefunguje..
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Obhajit prvni vitezstvi na Tour se naposled povedlo Indurainovi 1992, pred nim Fignonovi a Hinaultovi. Jako opravdu se to moc casto nestava.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    V téhle sezoně a v tento čas bude TdF prachsprostá loterie. Všechny postupy a zkušenosti z minulých let neplatí. Aktuální forma jezdců se dá odhadnout ješztě hůře než kdy jindy...Za mně takhle před má smysl si tipnout Carapaz do třetího místa. Nevěřím, že mu bude žrát trávu a dělat zajíce "Bernalovi". Ineos prostě musí hrát hrát na dvě karty, Bernal při vší úctě není Froome aby na něj jeli all-in.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    budou aj velogames!
    https://www.velogames.com/great-big-bike-game/2020

    jinak styby prej nakonec nejede
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BURKHAR: to já taky, akorát že cyklistiku sleduju asi dva roky a horskou časovku jsem ještě neviděl, tak jsem na to moczvědavej
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Planina je skvělá. Já se těším na celou Tour, konečně!
    ROMI
    ROMI --- ---
    XAWYER: tak jsem tam, ale jelikoz jsem v cyklistice fantasy nehral, tak tezko rict takhle jaky jezdce vybirat, a zkoumat ty body se mi moc nechce ted :) ale neco jsem vybral, tak uvidime :)
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    už jde skládat týmy ve fantasy viz liga z loňska

    Join me in the league now no.2404 : NYX LOWPOINT
    Password : WGIMB
    By clicking on this link : https://fantasy.letour.fr/#welcome/register/?parrain=4kq7hb6&ligue=2404&mdp=WGIMB
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Ono bude možná ještě přísnější ta 17. etapa. Taky 2 HC, Madeleine... Tam se bude taky hodně nadělovat.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: na takovým kopci jako je planina lítají desítky vteřin až minuty i během klasické etapy v balíku, takže v časovce by to měly být ještě daleko zásadnější rozestupy. Tam už se nikdo za nikým nesveze jako na všech ostatních stoupáních, není žádný prostor pro defenzívu a čekání na sprint na poslední pětistovce.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: nojo, kdyby měli Francouzi dobrého časovkáře na GC, tak bude 6 časovek a žádný kopec :) každopádně já bych řekl, že rozhodne až ta poslední etapa, ta pokud někomu nesedne, ztratí všechno. A čím dál víc věřím Pinotovi, když vidím na Stravě, jak tu planinu pořád dokola drtí... ten tam může celou Tour otočit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam