• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jako dneska zatím dobrý, jsem ti trochu čekal, jak včera nebo předevčírem Sagan říkal, že je zvědavej, jak Bennett, Ewan, a spol na tom budou v kopcích, letos zeleňáka ještě udělá
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jsem si toho Ewana měl do Velogames vzít, kua. Leštím zas poslední tympl. :( Přitom to IMHO nemám postavené úplně blbě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dneska to bude zřejmě Calebovina..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    COCOBRYCE: "vošpurtoval ho"..včera bylo zajímavé sledovat, jak se měnila pravděpodobnost toho, že vyhraje únik.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ONDRAT: včera mi chyběla " totální cyklistika" a "jedou úplnej doraz":)
    BATY
    BATY --- ---
    BADHORSE: říkal, že bude mít formu až po desáté etapě... tak zatím dost času...
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    ONDRAT: to je ten podivné žvanící týpek? Ten mě tam sral vždy, ale nebyl sám, pravda.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JONAS3: "mančaft"
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Na co tam ten kreuziger je? Dneska dojel az za saganem...to je mrdka
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ONDRAT: a "řemeslo" taky, ne?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT: "pocem, kamdeš"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jen aby zejtra nevypuknul v pelotonu covid, predcasne to neukoncili a vitezem prohlasili aktualniho majitele zlutaka Yatese, to by bylo olol, kdyby francouz ztratil trofej timhle zpusobem :DD
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Když tak poslouchám Tesila, skoro bych řekl, že by při případné indispozici Dejdara mohl dabovat Barta Simpsona :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    LARS_GUNNER: Je to legenda, navíc obohatil komentování cyklistiky o několik zásadních slov jako "závoďák" a "vsazení"

    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    FORELLI: Kdo to je? :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak ja Pinotovi neverim :) pro me takovej lepsi Porte :) ale uvidime. Ale jak rika d1rabbit letos by to mohlo byt zajimavy, tech dobrych tam je vic letos. Ale tym ma nejlepsi Jumbo bez debat, skoda, ze se to neseslo uplne s top ineosem predeslych let, to by me zajimal ten souboj jeste vic. Ale treba Ineos prekvapi jeste :) Bernal si to muze odslapat sam klidne
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ale no tak, kolikrát jsi už takhle predikoval...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dneska vyhraje únik, vypadá to na GéVéÁčko.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak letos poprvé na ČT lidový vypravěč.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: Pinotovi letos věřím, kromě profilu závodu mu hodně pomůže i posunutí o dva měsíce, míval vždycky velké problémy ve vedru a to ho letos výjimečně nepotká. Kromě toho se končí u něj doma, planinu si vyjížděl celé jaro furt dokola, tam bude mít velkou výhodu. U něj to bude zase hlavně o hlavě, tím že FDJ nevzali Démara vytvořili na Pinota ještě větší tlak, než by byl normálně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam