• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    COCOBRYCE: Jo, sice bych nešel bych až do takového superlativu (mě strašně bavila éra Induraina, když jsem s dědou koukával po revoluci, to bylo jiný kafe), ale je to letos super. Velkým dílem je to skrz virusíček, posunutím tradičního termínu a velkou neznámou v podobě formy / kondiční přípravy. Hlavně se to jede (já si tím léčím absťák, bo jsem letos od jara bojoval se zády, hercnou a žaludkem a čtvrt roku jsem nesedl za rodla, nicméně se to už vše lepší, tož snad ještě dám podzimní rozlučkovou stovku), to je nejdůležitější!
    ROMI
    ROMI --- ---
    Chudak Hirschi, dle me tentokrat zacal brzo se sprintem, cekal jsem, ze to da i kdyz ho smolne dojeli, ale za me super Pogacar ☺️ doufam, ze vyhraje celkove
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zatím je to pro mě nezabavnejsi tour kterou sleduju!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BURKHAR: Hirsi by si to moc zasloužil

    Pogacar, jak furt nastupuje:)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pyreneje byly super obě etapy. Slovinci super, ale Hiršiho mi bylo líto trochu.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten Jílek je do Pinota evidentně zabouchlej...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ať ten Pinot už sleze z kola, kdo se na něj má furt koukat...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    nejzajimavejsi je kolikrat tv prenos od startu a tvorba uniku :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: jen jestli netrpí Rosického syndromem...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: byla to silena etapa pres sest vrcholku v Pyrenejich (ctyri prvni kategorie a dve dvojky), Peyresourde jako posledni.
    na zacatku kopce zautocili Vino a Mayo, kterej mu ale moc netahal, ze skupiny s Armstrongem, Ulrichem atd. ve snaze najet na Lance aspon dve minuty, aby se Vinokurov obliknul do zlutyho (nakonec neuspesne). Armstrong celou dobu jel jenom za Ulrichem. etapu vyhral Simoni pred Virenquem,Dufaux,Peronem, ten Vino byl sestej 41 sekund zpatky, za ten posledni kopec a sjezd na ne stahnul skoro 6 minut.

    v jaky dobe cyklistiky to bylo asi nemusim pripominat :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: koukám že o tom psal i DeGent na Twitteru, nezarouskovani diváci na něj řvou tak blízko že cítí pivo z jejich dechu......
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: tyhle rekordy jsou nesrovnatelný, taktika, umístění kopce v etapě, předchozí rychlost pelotonu,vítr, teplota......ten "rekord" překonalo dneska víc lidí než jen pogačar
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    . Dělaj bubliny, tahaj roušky i na rozhovor a pak jim tam řvou (nejlepší způsob přenosu) diváci, těžko nějak kontrolování, bez roušek tak pětina.....to bylo klidně 200 lidí co těm top cyklistům dychajicim na plný výkon, naprskalo přímo do ksichtu z pár centimetrů bez jakýchkoliv ochrany. Jaká je pravděpodobnost že jeden z nich má covida? Protože jestli měl tak už ho teď má celá top10. S tímhle přístupem se tour nemůže dojet.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Pogacar prekonal rekord Vinokurova z roku 2003 na Col de Peyresourde o 45 vterin, neuveritelny..
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Nizollo, Calmejane DNF
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: nakonec nějakých 19 minut na Yatese
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Rozkaz zněl jasně, odrovnat domestiky. Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: vždyť to zkusil s Quintanou, asi neměl nohy
    JAZ
    JAZ --- ---
    Pochopili jste nekdo taktiku Jumba? Odrovnaji si vsechny domestiky, pripravi sami sebe o plan B (Dumoulina), aby se Roglic nakonec ani nepokusil najet na soupere treba jen vterinu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hezký dneska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam