• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: je za Zenitem, imho bude mít probloém uhájit i dres vodníka.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: nemyslim si, ale fandit mu budu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož co, urve dnes Sagan vítězství?
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: nevis proc Nibali nejede tour? pojede Giro nebo jak to ma?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Malinko upřesním:
    "Podle pravidel závodu znamenají dva pozitivní výsledky v týmu během sedmi dnů automatické vyloučení z Tour."
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: Ag2R - prý labutí píseň v rámci GT. PRej to mají být spíše klasikáři.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    prý je i kvóta na celkový počet komplet pro všechny a Tour může skončit, by mě zajímalo kolik to je? Říkal teda Benčík...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: čtyři týmy mají pozitivní test, ještě jeden a celej tým jde ven.
    BATY
    BATY --- ---
    SHITTIE: dík
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    BATY: na silnici vozim tady tohle od cinana. neni to zrovna gramarina, ale funguje to dobre. s klasickejma kulatejma lizinama teda, na nejaky ovalny nebo jinak tvarovanej karbon, by to asi neslo...
    BATY
    BATY --- ---
    Nemáte tu někdo držák pro Garmin Varia Radar na ližiny pod sedlo?
    Myslím, že jsem to na Stravě u někoho z vás tady viděl :)

    Přes zimu si na sedlovku občas připinám blatník, když jsou sračky na silnici, ale to pak musím volit jestli radar nebo blatník...

    Dík za případný tip...
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: all remaining 166 riders have been cleared to continue after COVID-19 tests
    Papalášové nikoho nezajímají, hlavně že závodníci prošli se suchým trikem.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: a už to tam řádí....tahle tour se imho nemůže dojet

    Tour de France chief Christian Prudhomme tests positive for coronavirus | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/...Tour-France-chief-Christian-Prudhomme-tests-positive-coronavirus.html
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Manželka ví, že jsem dolňák, a má pro to (mne) pochopení. A pak přemlouvala kluky, ať jsou za nimi se vyfotit, chtěla i detail ;) Těch kejmlů :D :D Ale kluci se styděli.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: To točila manželka? To je hodná, že zazoomovala na zadky těm hosteskám. Asi abys měl na památku :o)
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: ok, takze podobna picovina ako predtym :DD
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Ano, cíl byl v to esíčku na náměstí.
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: aha, takze ciel presunuli uplne inam, na to namestie. som myslel, ze sa koncilo normalne na hlavnej...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALO: Jelo se naopak, takže spurt po kostkách mezi květináči, pak za cílem ta "plouvoucí dlažba" (spoustu uvolněných dlaždic), a na tom brzdy, seskok na cestu do toho vracáku. Někdy v 9. kole to tam přede mnou lehlo. A na té široké cestě to pak byla lahůdka dojíždět, protože se to rozpojilo, ale byl jsem jediný s Uličným, kdo jsme to dojeli.
    Jinak před cílem v poslední zatáčce při skoku na dlažbu, když jsme jeli v lajně nadoraz, tak do mě zprava skočil borec, když se mě snažil podjet. Fakt nechápu, co zkoušel v té rychlosti, to neměl šanci projet. Ale opřel se o mě, já si líznul o plotek, takže jsem 2x 3x nemohl šlápnou. Škoda, na lajně mi chybělo na prvního v balíku (3. celkově) jen přední kolo, ty 2 šlápnutí a trochu rychlosti.
    Jinak leaderboard té předposlední roviny, stejně rychlý jak Lojza ;):
    Mánesova P | Strava Ride Segment in Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czechia
    https://www.strava.com/segments/25615339?filter=overall
    SALO
    SALO --- ---
    JONAS3: ale podľa fotiek sa išlo teraz v opačnom smere, lepší záver v dlhej rovinke
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam