• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    XAWYER: Ineos zatím největší propadák. Ale Kwiatek by to dneska teoreticky mohl zkusit. GVA-Kwiatek-Hirši-WVA-Trentin. Kdo z nich prchne, vyhraje.
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    teď bude smršť útoku na vítěznou etapu od ineosu? mohl by se probrat sivakov.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JAZ: Já myslím, že to trochu překroutily média a Bernal sám to pak nějak dementoval/uvedl na pravou míru. Zrovna on mi nepřipadá nijak namachrovanej. Teď dostal ledovou sprchu a sáhl si nejspíš na dno. Každopádně tak to ve sportu je a pokud to nechce zabalit, tak musí zamakat, aby byl příště lepší.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A mezitím na Tirrenu hodně dobře časovku Ganna, porazil Dennise a Victora... jo, mladé pušky vládnou všude
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: počkat, něco mi uniklo ?
    Jakože si Pogi a Roglou dají kafíčko a domluví se ?
    Zítra takto závěr, imho takový GVA by to mohl dát.
    27061
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska se hlavně rozhodne, kdo vyhraje letošní tour. Jestli Slovinec nebo nikdo. Je to ohledně výsledků nejdůležitější den pro Jumbo.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: *taková Hiršaert etápka
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: ale poďme na zítřejší klasiku. To bude něco Hiršim a WVA. Akorátže nejspíš prchne někdo jako TDG (jelikož ten ještě pořádný únik nepředvedl)..a taky je to z posledních možností jak z úniku něco urvat...takže podle mně..početný únik, kde bude i sagan
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: tam bych to viděl spíše více na vrchaře. Sám jsem zvědavý, jestli se budou měnit kozy...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: az to Bora prehodnoti a nechaj jet Lennarda jako lidra na nejaky budouci grand tour, tak se budou dit velky veci.
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: viděl bych to spíš na někoho, kdo pošetří síly už pár etap předtím. Třeba TdG nebo Carapaz, možná Alaphilippe. Ti mají vsazení! :)
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: pravděpodobně jí vyhraje někdo z jumbo a nebo nějaký slovinec :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    a jeste je rozdil casovka po trech tydnech makani no ;)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ta slovinska byla taky do podobnyho kopce, akorat tam bylo asi o 15 km relativni roviny min.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ta časovka je hlavně do kopce, tak se dá těžko srovnávat se Slovinským mistrovstvím a Dumoulin bude s tím mít taky trochu problém
    ROMI
    ROMI --- ---
    casovka bude vyrovnana, oba jsou ve forme.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: Tak Tom si pojede pro win, o tom jsem přesvědčen. Pojede bez nervů a je to vedle domestikování jediná možnost, jak se zviditelnit
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: casovku vyhraje o fous Pogacar, na slovinskym mistrovstvi v cervnu porazil i Roglice.

    jako nebyt ty ztraty ze sedmy etapy, tak by to bylo jeste hodne zajimavy :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: pokud by mel na top5, tak by ho asi vzali. na ITV rikal, ze to bylo spravny rozhodnuti tour letos vynechat.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dumoulin ještě vyhraje časovku imho. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam