• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: tak to Giro je tak jasný, že se nedá nesouhlasit. sice existují mladí co by mohli překvapit, ale ti všichni jedou v týmu Thomasem:)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: v podstatě souhlasím s KEIKINEM, co se děje?:)
    Uvidíme, jak naladil Nibali, ale na vítězství to moc nevidím, bude rád za bednu. Další kandidáti Yates, Fuglsang a Kelderman, možná Majka a s otazníkem Krujswijk, za nima už asi bude dost velká díra.
    Jsem docela zvědavej, jak to pojme Ineos, tým vypadá celkem nadupaně. Každopádně pro Thomase nakonec dobře, že nejel Tour, kterou by stejně nevyhrál, teď má celkem solidní šanci na Giru..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Giro první etapa: časovka a netradičně z kopce dolů. Vzhledem k somatotypu je téměř jisté, že domácí Ganna to vyhraje.
    Jinak k Giru celkově, Thomas je jasnej, vo tom žádná. Sprinter zřejmě Sagan, ale s jeho výkonností ho klidně může Matthews seknout..Největší neznámá je pro mně vrchařský dres. Tam klidně Majka může kašlat na celkové a soustředit se na úniky, etapy a bodiky.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    Velogames Italy 2020 | Velogames Fantasy Cycling 2020 Stage Race Championship
    https://www.velogames.com/italy/2020/
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Kde na to koukáte mimo placené kanály?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    že by novej Aláč ? :-))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a ten novej kopec 9km pred Mur taky parada, 1.6km 6.3%, dve uzky zatacky skoro o 180 stupnu. tam se uz pojede.

    Higuita tam sotva visel na konci, toho skrtam
    Dani Martinez to vyjel ale pekne, kua proc ho ale nemaj na tipsportu?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska tam najizdej primo rovne, nemusi ostre zatacet doleva jak v minulosti
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ještě je tam Konrad, u Bory jasnej lídr dneska, poslední dva ročníky byl do desítky a nemá v nohou ani tour ani ms
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: já ho zmínil..ho a Pogyho..Dokonce si myslím, že Sunweb obětuje jednoho zajíce na late attack, aby ho sjížděli ostatní týmy a Marc to pak zkusí utrhnout v okamžiku jeho dojetí
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Taky favorit si myslím, proto mne zarazilo, že ho nikdo nezmínil.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: toho pod kopec dycky dovezlo QS..obávám se že nebude v takové komfortní pozici jako za času Valverdeho éry
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: jede,
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Hirši nejede?
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: Woods, Wellens, Teuns, Impey... ale Martinovi bych to přál nejvíc.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    když nejede Alač ani Fuglsang, tak kdo jinej by mohl nahoře zašpurtovat ?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dneska se jede zeĎ ? Normálně bych řekl, že Alafilip, Martin..ale teĎ po TDF bych si normálně tipl Pogačara nebo Hirschiho
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    FORELLI: to je klasika DeFeet, sú super ale okolo 5C už v nich bude sakra zima
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    zítra mi přijdou od isadore, zeptej se mně tak za 14 dnů, doteď jsem vozil lehké od PRO, ale po 10 letech už dosloužily

    https://isadore.com/sk/merino-cyklisticke-rukavice
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj, má někdo tip na tenké podzimní rukavice? (5-15 °C)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam