ATOMIKS: kde jako vzali toho Vakoce? ho ve vysledkach nevidim vubec natoz na sestym miste :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Giro: zítra to opět vypadá na Deme-rovinu.
    KEIKIN
    ROMI: tvl to byl zase poker. Jak jsem to pochopil, tak Van Aert už vyhrál dost závodů na to, aby táhl ostatní je dojet:

Bez-n-zvu

nicméně tohle je saganovský komplex...Aerta si nikdo do rovinky nechce přivézt nikdo, tak raději aŤ vyhraje někdo jinej
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    hlavně Vakoč dojel šestý a to je krásný výsledek.
    Cav byl na konci emotional... .o(

Jednorázový cyklistický závod Gent-Wevelgem vyhrál loňský mistr světa Dán Mads Pedersen. Z českých cyklistů se na startu objevil Petr Vakoč, který do cíle dojel na šestém místě. Pravděpodobně naposledy mohli fanoušci v profipelotonu vidět sprintera Marka Cavendishe. Jezdec stáje Bahrain-Merida po dojezdu přiznal, že už v kariéře nejspíš pokračovat nebude.

Tiché loučení mistra světa: Asi můj poslední závod, vzlykal cyklista Cavendish. V cíli slavil Pedersen | iROZHLAS - spolehlivé zprávy