• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak Giro, Almeida do toho dal všechno, stejně jako Sunweb, to byla fakt pěkná podívaná. Jestli se už příští týden nepojede, a myslím, že se to stát může, tak to mělo velký smysl. Stejně jako každá bonusová vteřina, kterou vybojoval.
    Jsem zvědavý, co za této situace bude, jestli to zařízne vláda nebo ne. Počty pozitivních jim taky slušně rostou, a ti diváci se za této situace chovali jak jelita. Bez roušek, s jezdci, to si říká o zrušení... :(
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Julian Alaphilippe Crashes Into Motorbike At Tour of Flanders
    https://www.youtube.com/watch?v=xjQiLyB9zPc&ab_channel=FloBikes
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BATY: 35 km pred cilem
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: na jakým km to asi bylo?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: na irozhlas i pcs píšou, že to byl jeho poslední závod sezony. ale i tak je to vyhození tou (snad) lepší variantou.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS: Taky myslím, asi řešil toho Asgreena, jestli je dojíždí nebo ne a nedával bacha. Teď nevím, jestli si měli v takové skupině ukazovat :), ale to by stejně neviděl.

    Ale velký smolík, tak snad je to "jen" vyhozené rameno, kdyby to byla pažní kost nebo klička, tak to bude asi na delší dobu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: imho kecal do vysílačky
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: pekne Van der Poel ☺️
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tvl., ruka? Klička? Ale asi jeho chyba. Sice o motorku... fuuu, ale to byla skupina.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: protože jsou to komentátoři na všechno v cz verzi eurosportu, přijde mi že se o cyklistiku zas tak moc nezajímají.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rak to vypadá pro Černého na 5. flek!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: jo mas recht, byl sestej. pamatoval jsem si to blbe
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: konečně? Vždyť tam byl i v tý první, dneska to taky vypadá kolem patyho místa
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hmm a Ganna predjel uz dva lidi pred nim (startujou po minute) jeste pred prvnim mezicasem, to je monstrum :))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Cerny v TT zatim jede vyborne, dneska by to mohlo byt konecne na top 10
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    WYMA: Už Vuelta 21 na Velu? Není na to trochu brzy? ;-)
    WYMA
    WYMA --- ---
    btw vuelta na velu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MAESTRO_007: Bora ho asi utahala
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jj jeli pekne... a libilo se mi jak Sagan na konci podekoval deGentovi a Swiftovi :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak co je to za borce ten Almeida? To je střelec, v růžovém jde do spurtu na rovině, vůbec se s tím nemaže. Za mě palec nahoru, to se mi líbí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam