• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Rogla valí fest teda!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tvl, ten Bárta! :O
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Už jsou tam zajety aj slušný časy.
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: Da, ale je to ojeb, tie vysoke kolesa ta seru pri kazdom sliapnuti zo sedla kvoli velke zotrvacnosti, inak to ma na stupanie celkom dobru geosku - si posunuty dopredu a riaditka su nizko, takze voci kopcu sedis vzpriamene. To su pocity z mojej kozy a stupani max tak 14%.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Čuměli jsme na zahrádce, to ti unikne věcí... :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Taky myslím, ta stěna se nedá na koze rozumně asi vyjet
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HLUCHEY: Viděl, vole, ale nepostřehl jsem ten bike switching nějak. :) A měl jsem za to, že v časovkách je to nějak omezený. MEA CVLPA!
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    BURKHAR: To jsi neviděl časovku roku? .) ..... 2:20 nebo 2:44
    Most Dramatic Finish in Tour de France History | Stage 20 Highlights | Cycling | Eurosport
    https://www.youtube.com/watch?v=4hzld_tFedg

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Viděl, ale nepostřehl jsem nikdy, že by se nějak rapidně měnilo. Každopádně jsem dnes zvědav.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: taky myslím, že přesedat se bude, ono když z rovinky vrazíš do 14% rampy tak přeskočení na jiné kolo se správně připraveným převodem nebude o moc pomalejší než přehození placky a projetí celé kazety :D
    VITI
    VITI --- ---
    BURKHAR: malfunkci neni problem si zpusobit sam, z auta ti podaji klacek a ten vlozis mezi draty :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Počkat, ono lze v časovce měnit kolo mimo očividný defekt / malfunkci?

    Jinak Rogla si beztak dneska schoval zepár lajn, takže to zétra vydupe. Vůči Carapazovi a D. Martinovi.

    Časovku ale vyhraje někdo mladej.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: Roglic myslim vyhraje casovku, nevim, kdo by ho mel ohrozit
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Pogačar!
    ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Hezké cílové místo, to bude bolet
    https://goo.gl/maps/2Uq6y66skr77rUaUA
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Co si myslíte o zítřejší časovce se stěnou na závěr? Kdo? 32 km placka, a pak 1800 m s průměrem 14%. Myslím, že se bude přesedat.

    A jen taková zajímavost - v 2021 bude mít v názvu automobilku, AG2R Citroën Team.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Tak máme trasu TdF 2021 - https://www.cyclingnews.com/news/tour-de-france-2021-route-unveiled/
    Nic úplně mimořádnýho tam není, ale jsem rád, že je to konečně zase vyvážené s časovkami. Organizátoři viditelně po letech, kdy všechno šili pro Pinota s Bardetem, nad nimi teď už zlomili hůl :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    casovka zase rozhodne :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Roglič na to jak vypadal chvílemi, tak z toho ještě vyklouzl docela dobře.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Carthy je super, tomu to preju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam