• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    vyhral jsem maly pivo juchu :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: A. Yates a Laurens De Plus
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    takže konec sezóny?!

    se už řeším na další, po ty letošní líhni talentů, snad jim forma jenom poroste

    a ještě se těším na Ineos, Brailsford se prý nechal slyšet, že nejspíš změní taktiku, zkusí jezdit víc agresivně, útočněji, víc na vítězství v etapách než jenom na GC,ale co se nemění jsou jejich nákupy, Porte se vrací, Martines z EFva teď si nemůžu vzpomenout na ty další dva....

    jinak DQS má letos nejvíc vítězství, 39
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož Madrid bude boj, těším se!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Carapaz se zbláznil! :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Gaudu dobrej týpek. :O
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Závěr top.
    ROMI
    ROMI --- ---
    za co diskli Costu dnes? proc musej disknout jen ty co mam ve velogames vzdy :) kua :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Cyklista Groenewegen už zná trest za hrozivý pád v Polsku, čeká ho devítiměsíční distanc | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...an-groenewegen-fabio-jakobsen-pad-distanc-cyklistika-trest_2011051333_mim
    Proces hojení postupuje dobře, vzkázal cyklista Jakobsen. Zá pár týdnů se chce vrátit na kolo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...listika-fabio-jakobsen-operace-navrat-kolo-rekonvalescence_2011040901_mov
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nepustí to. :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: no Rogla už letos defacto vyhrál i Tour, že......
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Rogla už dè facto vyhrál, nevím, co řešíte.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Hmm....tam se budou rozdávat sekundy už jenom. I když carthy v tom posledním kopci zaútočí, může najet max. půl minuty. Jako je na tom dobře, věřím že tam Roglu trhne, ale Rogla má s sebou Kusse a ten ho ve štychu nenechá. Dotáhne ho do půl minuty.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: o maly pivo :) davam Roglu :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Aspoň to vypadá jako Grand Tour narozdíl od Gira, kde to vyhrál nejmíň slepej mezi slepými :)
    Asi bych to přál Carapazovi za to, jak je na všechno sám. Poslední domestik mu odpadne ve chvíli, kdy tam má Roglič ještě čtyři. Hlavně ten Sosa je úplně mimo, jede to v režimu Kreuzigera na TdF, odpadne na prvním brdku a končí v grupettu, to nechápu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: myslim, ze jo no, ale dnes me Cara prekvapil, cekal jsem, ze ztrati vic
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož to už je asi jasný, když na ty časy a další etapy koukám. Carapaz to nedá už, Jumbo si Roglu opečuje na těch posledních pět etap (navíc vypadá, že má energii, Carapaz už dře dno). Nebo si myslíte, že ne? Já myslím, že jo.
    ROMI
    ROMI --- ---
    co jsem rikal :) vsadil jsem i na nej, bohuzel jsem tam mel jeste, ze Mas da Carapaze :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dodíval jsem se na záznam, no to byl masakr!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Rogláááá! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam