• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: Ineos toho tam nemá víc podepsanyho......Ganna,Narvaez.... nevím jak Hart někde píšou že nemá někde že má
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: ten Karel Vacek už je ofiko, to je velká bomba, dvě sezony teď podělal tak strašně až jsem měl strach, že skončí v Elkovu. Šanci ve WT si zaslouží, sebevědomí na to má, tak ať se ukáže :)
    Btw., pořád neohlásil novou smlouvu Kwiatek. Na Ineos to moc nevypadá, ten už všechny posily zveřejnil, tak jsem zvědavej, kam půjde.
    ATOMIKS: ty jo, tu druhou fotku jsem snad ani nechtěl vidět, těd se bojím vlézt i na trenažér
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KEIKIN: jsem si tak vzpomněl, jak se asi má ... dle twittru https://twitter.com/chloedygert30/status/1327963673093173248?s=20 už skoro umí chodit do schodů. každopádně toto je fakt fujky fotka https://twitter.com/chloedygert30/status/1309342151034261504
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: NTT, nově tedy Team Qhubeka ASSOS bude docela chudý tým. A personálně žádná sláva, ale zůstává Pozzovivo, Campenaerts, Nizzolo... Chtějí Arua, no a hlavně, jde tam Karel Vacek. Takže pro něj paráda...
    A když jsme u těch našich, tak Bittner do Development Team Sunweb!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: jj, NTT s tím přišli pět minut po dvanácté (a budou muset podávat odvolání k UCI, jelikož je už vyřadili z WT....i když to bude asi formalita). CCC ale končí úplně, žádnou náhradu nemá. WGG se jenom přihlašuje na volný místo s jejich licencí, ale smlouvy všem cyklistům z CCC končí.
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: nakonec neskončil ani jeden z nich, naopak druhá divize se rozšiřuje minimálně o Kometu a Kern Pharma, takže práce rozhodně není míň letos :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Myslím, že lepší to už být nemohlo s jeho výkonností poslední rok, dva, tři...
    ATOMIKS: To je super, snad dostane (udělá si) příležitost na nějakém menším závodě (1., PRO...)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    helemese, Černý do QS

    Deceuninck – Quick-Step add Josef Cerny to their roster | Deceuninck - Quick-Step Cycling team
    https://www.deceuninck-quickstep.com/...s/4666/deceuninck-quick-step-add-josef-cerny-to-their-roster
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONASYS: tak nechali.....ten tým končí a Hirt podepsal novou smlouvu v novým týmu shodou okolností v tom co koupil licenci.


    JAZ: končí NTT a CCC to je dejme tomu 50 cyklistů se zkušenostma z WT......tohle není rok kdy by se dalo chodit do WT.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Kreuziger -> Gazprom
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ONASYS: ok. každopádně škoda té stáje. ten Polák smrděl penězma v tomto regionu, což bylo neobvyklé.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    ATOMIKS: licenci prodali Circus-Wanty Gobert, a treba Hirta si nechali
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: co vlastně bude s CCC?
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: super volba, dostávají často pozvánku na WT závody, navíc sídlí v Itálii, takže to pro něj nebudou zbytečně velké změny.
    A pak jsem četl, že Kelemen jde do Elkovu a Ťoupalík tam zůstává. Jeho mi je líto, za to co letos jezdil by si WT zasloužil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BTW, Eurosport nabízí nějakou Black Friday akci na roční předplatné, kdo sledujete pečlivě všechno. Nějakých 450,- Kč na rok, jestli si dobře pamatuji z emailu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Mathias Vacek do Gazpromu. To ujde, dobrý přestup!
    Nechytli jste někde, kam půjde Černý?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Ohlédnutí za 107. ročníkem nejslavnějšího cyklistického závodu světa
    Tour de France 2020 — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/13653672600-tour-de-france-2020/220471291092022
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak proti Bernalovi už taky hraje věk.....takový Quintana byl v 22-24 letech na vrcholu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ONDRAT: Bernal si řekl o roli superdomestika. Bude zajíc pro Carapaze. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam