• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Geschke byl vždycky můj oblíbenec:)
    Simon Geschke is bang into using sustainable hemp oils for his beard and loves to gift people sourdough starter; he says making your own bread is healing.
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: lepsi komedie byla na jare jak v rouskach zkouseli hrat jeden zapas ve svycarsky hokejovy lize :-)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KEIKIN: ty si asi neskusal jazdit s ruskom.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Miluju ty chvíle na gauči, kdy se válíš s pifkem v ruce a v telce jede klasika.
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: tak ve spanelsku jsou ty lidi ohledne noseni rousek jeste divnejsi nez u nas :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VITI: já viděl teď na vlastní oči ve španělsku cyklisty při jízdě s rouškama. Vše se dá přece nějak zabezpečit.
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: otazka je zda precpany krematoria a ucpany JIP stoji za poradani zavudku pro zabavu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: tak potom tedz nastupuje tzv. připosraný ouřednický rozum, kdy se každej bojí nějak rozhodnout a radějí ať je vše v prdeli, když já to neovlivním.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KEIKIN: selský rozum? ten je doufám v prdeli a zůstane tam na věky! // ano, shledávám ten výraz vskutku idiotským.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: Jarní klasiky aŤ se klidně jedou..A diváci holt nebudou v takovém počtu..jako uhlídat se to nedá, ale proboha kde je selskej rozum ?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    mě ten DSM okamžitě evokoval SKY. barvou a pruhy.

    // a šokoval Cav, že zaplul zpět do QS
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Kvůli AG2R jsem to sem víceméně dal. Mám rád jednoduchost, ale tohle je fakt úlet. Ten nápis takto napříč.
    Jinak Bahrain jde od 10 k 5, BikeExchange je hrozný a bude se plést, líbí se mi DSM.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    koukám, že TDU je zrušen a nahrazen domácím festivalem cyklistiky https://tourdownunder.com.au/blog-articles/2021-santos-tour-down-under-event-update

    MS na dráze bude až v říjnu 2021: UCI Track Cycling World Championships presented by @Tissot 13-17 October #Ashgabat2021

    Vuelta San Juan taky zrušena https://www.cyclingnews.com/news/2021-vuelta-a-san-juan-cancelled-due-to-coronavirus-pandemic/

    snad bude MS cyklokrosu na konci ledna v Belgii https://www.uci.org/cyclo-cross/calendar/CompetitionDetail/?competitionId=63337&year=2021

    takže to krom toho krosovýho MS vypadá až na (jestli) jarní klasiky?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VITI: Líbí se mi Cofidis, Jumbo a Groupama-FDJ. BORA je úplně stejná jak loni IMHO, jinak je to takový normální.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: sunweb se zhlédl ve SKY, asi jim ty jejich dresy v pelotonu chyběly.

    A AG2R.....no nevím, přijde mi to jako že chtěli ušetřit peníze za grafika tak tam dali návrh ředitelova dvanáctiletého syna

    Jinak tam žádný velký změny nejsou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Škoda toho coronaviru, letos jsme chtěli jet s kolama obytňákem v pěti lidech na TdF na La Planche des Belles Filles, ale holt si to asi o rok posuneme. Snad ještě bude jezdit Sagan, chcu jeho bidon, to je můj cíl. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Máš link na ně? Neviděl jsem nic zatím.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Hirschi k Pogacarovi koukam, ze jsem si nevsiml :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A co dresy, jak se vám letos líbí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam