• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ze tam s nima vydrzi Ewan, to jsem necekal
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Stuyven měl z prdele kliku
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    takovej kousek :D dobry
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak to je pecka...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    moc hezký závěr
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Caleb! Ten to dá, vypadá parádně.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hmm tak Stybara uz stahli dozadu k Bennetovi, ktery mel defekt
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: Štyby neasi ;)
    Jinak zajímavá informace o těch 3.
    300 je loterie a může seknout úplně každému, uvidíme co na to staří lišáci, Nibali a tak...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    tak jak dneska na San Remo?

    mimochodem nekde zminovali, ze pokud jeli zavod vsichni tri - WVA, MvDP a Alaphilippe - tak nikdo jinej zatim nevyhral.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: letos kor, když se každý závod, který se jede - musí využít na max.
    ROMI
    ROMI --- ---
    me prekvapil Pogacar a Ganna dneska teda :) Almeida uz je jel dobre loni
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Wout zase pěkně.
    Zajímavý je taky Almeida, vůbec tu časovku nemá špatnou. Na to jak je mladý, má potenciál ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: pro mě to jsou teda závody, na které moc rád kouknu, ale tři dny po poslední etapě už nevím, jak to dopadlo :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    D1RABBIT: Wout je spíš výjimka, časovka je od cyklokrosu jinak hodně vzdálená. Kros je samý interval, spousta zrychlení a sprintů, ale na taky krátkých sjezdů nebo zpomalování před překážkou/zatáčkou, kde nohy na pár vteřin vypneš. Zato (klasickou) časovku jedeš šrot bez přestávky :)
    KEIKIN: ten babišův pisálek by si měl dát pár facek. Roglič jel 4x grand tour na GC, z toho 2x vyhrál a pokaždý byl na podiu. To že si dal mezitím dvakrát na kokos při pouťácích jako Dauphiné nebo Paris-Nice, které nikdo z top jezdců nejezdí naplno, je úplně bezvýznamný.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Robocop s dírami v brnění. Jak Roglič přichází o velké triumfy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...istika/primoz-roglic-robocop-s-dirami-v-brneni.A210315_123215_cyklistika_mt2
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. jak je na tom MvDP v casovce, by v nich mel byt taky dobry ne s tim v jakym tempu jezdej cyklokros :) ale nasel jsem jen zminku, ze byl prekvapenej v roce 2019 v Anglii, jak zajel 6., ze ji nejel na ostro od junioru.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kua, já jsem to úplně zazdil. Takže dobrý to bylo, říkáte?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    :-))

    Mathieu Van der Poel:

    "Zaútočil jsem hodně daleko před cílem, protože mi byla zima. Až do 20 km jsem se cítil dobře. Posledních pár kilometrů jsem byl ale úplně prázdný. Říkali mi, že se Pogačar blíží, ale nebyl jsem schopen ani poslouchat. Chtěl jsem jen dojet do cíle, co nejrychleji mi to šlo. Jsem šťastný z vítězství.“
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    epicka stage vcera, MvDP odpadnul skoro jak na tom MS 2019, jinak Tadej king posledni dva dny. a WVA taky neuveritelnej.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MvDP pekne dneska, Pogacar vitez celkove a Roglic teda pekna smula
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam