• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ORPA
    ORPA --- ---
    Roglič super gesto.

    Itzulia Basque Country: Primoz Roglic hands stage win to David Gaudu as he takes overall victory - Cycling video - Eurosport
    https://www.eurosport.com/cycling/itzulia-basque-country/2021/itzulia-basque-country-primoz-roglic-hands-stage-win-to-david-gaudu-as-he-takes-overall-victory_vid1460031/video.shtml
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Bylo to boží, škoda že malinko nepředsadil :)
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    Vypadá to nadějně!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes pro nás hezký únik s Černým v Baskicku. Kéž by ho nechali dojet do konce, ale v to asi nedoufám. I když jezdci na celkové pořadí v dnešní etapě nemají co získat, tak uvidíme, jestli pojedou sprinterské týmy.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Sagan v jednom týmu s Cavem:)
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: A já myslel, že ukončí kariéru...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Report links Peter Sagan to possible move to Deceuninck-QuickStep - CyclingTips
    https://cyclingtips.com/2021/04/report-links-peter-sagan-to-possible-move-to-deceuninck-quickstep/
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: jenom aby ho ještě nevyhodili kvůli tomu jak si tam Debondt dělal místo pro vlak.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Philipsen, krásně rozjeto. Je mi trochu líto Cavendishe, bylo vidět, že nechává jet Bennetta (alespoň myslím), který na to neměl nohy. Kdyby vyrazil jak se podíval na vlak Alpecinu když jel okolo, tak věřím, že by to mohl dát, neb alespoň se pokusit.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jsem zvědav na Scheldeprijs, kdo půjde na spurt za QS! Jestli nesledujete, tak je tam skupina 30 lidí, ve které je 5 lidí z QS a mezi nimi Cav a Bennett. Z konkurence Nizzolo (podpora 1 člověka), Ackermann se 4 lidmi k ruce a další...
    JAZ
    JAZ --- ---
    Neco mi rika, ze letos by nasi mohli udelat na Tour konecne poradny vysledek :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Kolem Baskicka je letos naslapany jak kdyby to bylo Dauphine a Svycarsko dohromady mesic pred Tour
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Fabio Jakobsen je na soupisce QS pro etapák v Turecku od 11. 4.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Nakonec celá trojka o které se před sezónou pořád mluvilo vyhrála jen dvě jednorazovky
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Přišlo mi, že QS jelo celou dobu na Asgreena a Aláč tam dělal jenom komedii aby vycukal ty dva.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: si to mohl dovolit když tam za ním furt byli další tři z QS.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Brutal zavod
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Benčík má dneska zase formu.
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    Hm, škoda, na GCN byl po E3 favorit no. 1.

    BATY
    BATY --- ---
    Ten Štyby má zas smůlu... Tak snad příští rok...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam