• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes to bylo zase zajímavé, dobrá skupina. BikeExchance to pro Yatese dobře pohlídal.
    Jinak ve skupině ti lidi, našlapáno zase. Ale co mě udivilo, jak si v posledním kopci vycouval Pinot. Asi nechtěl jet hranu, ladí? Nechce se mi věřit, že by mu tak seklo...
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: kdo tam je lidr ted a kdo je ten domestik? :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Bilbao byl v tom sjezdu sileny vcera, zazitek na to koukat
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Baskové tyhle ostré kopce umí jak nahoru tak dolů, doma nic jinýho nemají, pro Bilbaa to byl úplně ideální terén. S Ineosem máš pravdu, takový zmatek jsem u nich dlouho neviděl, včera vypadali jako Movistar v nejlepších letech :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Při tom sjezdu se mi tajil dech a měl jsem strach za ně. Hrozný padák a to dobržďování do zatáček. Všichni na hraně, Bilbao i za ní :)
    Ale Yates vypadá dobře, moc dobře.
    A u Ineosu máme zase hezkou situaci, lídr nestíhá, domestik by mohl jet, mává rukama, kroutí hlavou a musí čekat. Když mu lídr dojede do háku, dá tempo, kterému nemůže jasně stačit a zase celá šaškárna znova :D
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: už ten včerejší poslední kopec a pak sjezd byly parádní. Simon Yates vypadá skoro neporazitelně, snad mu forma vydrží do Gira. I když tam to bude mít těžký, nemá za sebou zdaleka tak silný tým jako většina ostatních lídrů.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes poslední etapa na Tour of the Alps, krátká a podle profilu to bude zase masakr. Pěkně se tam závodí, zostra.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: tak hladinu "tesťáčku" bude mít asi vyšší než běžný smrtelník :-))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: tvl mi povídej, kde bere fuel :-))
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JONAS3: Jedou pěkně, mají kolem minuty, stačit to nejspíš nebude. Jsem zvědav, co se stane na posledním kopci.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: Chaves je letos dobrej skoro vsude a Valverde byl jasne ve forme uz i na Amstelu. navic si to tam dobre zkratil po chodnicku :) je to starej lisak.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Zajímavé složení dnešního úniku na Tour of the Alps. V 8 lidech a zajímavý jsou L.L. Sanchez, Roche a hlavně Froome. Kdo by to byl řekl...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: překvapil mně Valverde, třetím místem, holt není to ještě úplně úplechovej děděk...a taky chaves - že by se vrátil v někdejší formě ?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak mistrovství světa v jízdě do kopce bez překvapení.
    Flèche Wallonne Hommes 2021 - Last KM
    https://www.youtube.com/watch?v=qOSKDY78iBE
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI:Jeden byl ujetý, druhý tahal... ale který? ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: jako v prubehu zavodu bo jak? pac vysledkove mi to prislo tristni
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: Vackovi bych furt přál, aby se ještě vzpamatoval (přece jenom je mu pořád teprve dvacet), ale ta bilance DNF je teda tristní - letos poslední 4 ze 6 závodů...
    https://www.procyclingstats.com/rider/karel-vacek
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    No tak to byl zase cirkus dnes. Nádhera!!!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak Karel Vacek má dnes DNF.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam