• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Tak on s tím počítá, že o něj zítra přijde, někde jsem četl. Má jiné úkoly od zítřka. Zítra už si myslím, že se trochu otestují adepti na GC v tom posledním kopci.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Myslím, že Ganna by zítra mohl klidně přijít o růžový trikot. QS bude chtít stahovat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Ještě je brzo, ale Bora bude unavená. Zítra konečně trochu horská etapa, ten závěr bude dobrej. Podvědomě tam cejtim Dana Martina, že by to mohl urvat. A určitě se budou chtít ukázat Almeida s Evenopoelem. No, uvidíme, kdo to bude chtít urvat.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jsem zvědvý, jak se ta dnešní etapa projeví do těch ostatních. jestli jsem dobře postřehl, tak Bora zase odtáhla většinu včetně odpojení některých favoritů a zbytek pelotonu čekal, že jim to dovedou až do finále.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Tak změny tempa.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Skvělej závod dnes. Peleton to prostě podcenil, kdyby nastoupili o blbou minutu dřív, dali by ho.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: ja jim to preju, uz pri klasikach vetsinou vydrzeli ti jejich jezdci v uniku ze vsech nejdyl
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    to teda, neskutečný úspěch pro nejmarnější tým sezóny.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    geniální
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jeď ty vole
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ta casomira jim tam lita jako blazen, maj to nejaky rozbity
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    to jsou nervy
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pičo, to je závěr! :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    No nevim nevim, jestli to ten peloton chce dohnat. :/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Quick Step už se tam taky cpe, Boře odpadl další rider, ale pořád jedou pilu. To bude zajímavej konec ještě. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Eurosport. Koupil jsem si za 199,- GCN na měsíc (když si pustíš Eurosport GCN, tak to máš bez reklam, nepouštěj Eurosport 1).
    CUKI
    CUKI --- ---
    kde to je online?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Jo, ten to taky nedal. Jak píšu, Bora dneska šlape peklo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bora to neskutečně krájí, Ewan už odpadl, moc sprinterů tu jejich mašinu dneska IMHO nevydrží. Nakonec to vypadá na Sagana, jemuž samozřejmě fandim. A mlaďoch už to tempo nevydržel, nicméně i tak respekt, v osmnácti. Vypadá to na pěknej závod dneska. Uvidíme, jak dopadnou sjezdy, snad to nebude moc chaos.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak druhý kopec a Merlier je odpáraný... Toho máme ze hry. Překvapivě má problémy i Caleb.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: no jsem zvedavej. vcera tam byla haluz, ze Gaviriu zavrel jeho vlastni lead-out, Ewanuv vlak se vubec dopredu nedostal, ty to jeli uplne debilne furt zavreny uprostred nebo nalevo, navic ty esicka a zatacky poslednich par km.. no ty sam tomu rozumis z praxe vic nez ja.
    me prijde ten Merlier dost precenovanej, ale vcera si to dal pekne. uz tam moc vyslovene rovinatejch etap neni. jestli pocitam dobre, tak uz jenom dve, plus jedna lehce zvlnena podobna ty dnesni, kdyz zajedou do toho Slovinska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam