• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: Přijde mi to fakt nesportovní. Možná blbý přirovnání, ale kdyby Senna řekl, pojedu jenom třičtvrtě závodu na Monze, všem ujedu, zajedu si pár nejlepších kol a pak půjdu na kafe, protože mi došel benzín, a proto jsem měl formuli o 50 kg lehčí. A nedojel by. Zpětná anulace úplně spravedlivá. Ostatním nechat body a čas stejně.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: jo uz to rikal pred tour a proto jsem ho nakonec nedal do fantasy a dal tam Sagana :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    VITI: To je trochu problém, ale ne tak velký, když si vezmeš jak prořídlo ještě v nedávné době bednové umístění za mnoho ročníků TdF...
    VITI
    VITI --- ---
    BURKHAR:žádám opakování ceremoniálu! :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale letos hezký Giro, závodí se dost. Dneska se mi líbilo i těch prvních 60 km, které jsou často nuda, tlačilo se na pilu, bylo to vyhrocené.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Krásných 240 bodů dovezl. Teď potřebuju ještě, aby někde překvapil Bouwman a začal vozit body Bilbao. Almeida by taky ještě mohl někde bodovat, i když GC už jedou na Remca. Stejně to nakonec úplně zamíchaj ty hory.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Výborně Lafay! Jsem věděl, proč ho dát za 4 bodíky do Velogames. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Souhlas, nedojedeš, anulace.
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: Mě osobně tyhle tour už přijdou hodně za hranou vypočítavosti. Není to o výkonech jednotlivých jezdců ale o jejich předem daných úkolech.
    Jako Ok je to týmový sport, ale podle mě pokud člověk nedojede do cíle měli by se anulovat všechny jeho výsledky v té tour. Kde jsou ty začátky TdF, tam se pěkně oddělilo zrno od plev :-D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nicméně teď říkali, že "maybe was involved in that crash in the tunnel" - karma je zdarma.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Teď jsem s tím jdu. Šulin.
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Tak už odstoupil... Well played...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tímhle u mě Ewan i Merlier ztratí jakékoliv sympatie, jestli je to opravdu tak. Oni to už včera naznačovali komentátoři na EN Eurosport GCN.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Přesně. Ale takhle předem to říct na plnou hubu. Že si chudáček musí odpočinout před Tour.
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Mohl alespoň v první kopcovité etapě dělat jako že nestihl limit :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ty jo, asi jsem sto let za opicema, ale včera večer jsem četl, že Ewan i Merlier se na to chcou před horama vysrat a nijak se tím netají. To mi přijde takové trochu nesportovní. Kurva, tož když jedu na GT, tak snad celou, ne si tam jenom zasprintovat a před horama říct, že to mrdám. Sagan má aspoň koule a chce to nějak vytrpět a přejet.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    /jinak dneska v Novém městě pěkný souboj Pidcocka a MvDP v short tracku... V neděli pak bude klasický XC zavod
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Já to mám spíš dle sympatií. A už kvůli názvu týmu musím mít Sagana. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ewan na pána.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Právě pro tyhle etapy jsem bral Caleba do velogamas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam