• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: mu fandis nebo ho mas ve fantasy? :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Remco nevydrzel, skoda myslel jsem, ze to je kanibal novej :) tak jeste pockame no chvili :) loni bych mu veril, ze by to vyhral nebyt toho padu :)
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Jestli kvůli němu přijdu o prachy...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    tak dneska je to dobrej chaos
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: blbost, dle Keikinový metody mrkneš na Stravu, jaký kdo jezdí watty, pak to přenásobíš pár koeficientama a víš, že si můžeš klidně svěsit, nebo naopak můžeš slavit už 10km před cílem:)))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: únik nic nepočítá, prostě jedou co můžou a doufají že se za nima bude taktizovat
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: .....a zima a nekontrolovatelný třes. Aneb kluci prasknul mi ráfek, já už těch posledních 15km vedle vás poběžím.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Nebylo.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: a nebylo to tak, že neodhadli správně své možnosti. Já jen že je zvláštní, oba profíci, oba týmy v zádech. Většinou to chodí tak, že únik vyhodnotí situaci a svěsí...Holt to prostě špatně spočítali a nebo nepočítali, že GC jezdci pojedou bomby na bonusovku.
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Kdo nikdy nedostal hlaďák, tak nejezdil na maximu svých možností :-D Po pravdě některé konce svých závodů si ani nepamatuju. Prostě z ničeho nic blik a pak už jen černočerná tma :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: prostě už nemohli....asi hlava chtěla, ale tělo nedalo
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: ono navíc 400m na tom lepivým měkkým bordelu je něco jinýho než 400m po asfaltu :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ta devátá etapa byla hodně zajímavá. Dva borci 40 sec km před cílem, 10 sec náskok 400 m před cílem, to vypadalo, jako kdyby jeli na vejlet ne pro případný životní úspěch, zdálo se mi, že jim to bylo to jedno (ale nechápu to - při vědomí, že jeli dlouho v úniku a věděli jaký je závěr).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: nakonec to stornovali. Nejdřív dali tu první skupinu jak dojela 14 sekund před zbytkem.
    CUKI
    CUKI --- ---
    AAHHWISEGUY: No existujou 650b+ právě pro možnost větší šířky, takže to nebude asi easy. 32mm je už fakt dost. Ale zkusil bych klasický 26", tak už by jsi se vejít mohl lépe. Rozdíl bude minimální. jen musíš posunout brzdy, ale to by jsi musel stejně kdyby ráfek měl jinou šířku.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    AAHHWISEGUY: Aha. No 650b na ráfkovky asi seženeš, ale bude to totální lowend, měkký jak bláto a těžký jak kovadlina. A i když se vejdeš na vejšku, tak imho pohoříš právě na šířce.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    AUDIAC: na my 700 kola se max vejdou 32mm
    ja mam jen obavu z pruchodnosti u myho ramu - starej ocelak, nejak natesno delanej - 25 jsou ok, ale nevim kam az si muzundovolit jit, a na tech 32 to moc nevidim...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    AAHHWISEGUY: Gravel pláště by nestačily? Hlavní kámen úrazu ale bude imho šířka u mtb pláště
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: jo uzivej, na me uz ale dotira sprchac :) uz aby byly hory zase :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: coze, nechapu, vysvetlit? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam