• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tak zejtra to poslední záchodový prkýnko. Placatější už to být nemůže. Držím palce, aby Sagan udržel laťku.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja ho furt vidim jak letel z kopce, kdyz vyhral Lombardii a taky jak preskakoval vodu kdyz jeli ze Stelvia
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Rozchodil to naštěstí. Ale Nibali je prostě na sjezdech úplně za hranou, to prostě nechápu, jak dokáže někdo uřídit, bych letěl na zem v první zatáčce. :D
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BRAMBILLA Gianluca (Trek - Segafredo) relegated from 3rd to 4th position.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: taky to 2020 nebyla taková nuda jako ty roky předtím.

    Co jsem chtěl napsat je to, že na Giru bývají obvyklé profily kde se dá útočit a nahnat desítky sekund. Na Tour bývá těch etap obvykle daleko méně.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: zoncolan,mortirolo,fabia,stelvio.....on i Froome se nechal slyšet že by radši výšláp 5x alpdhuez než znova mortirolo.

    Giro je úplně někde jinde než tdf v náročnosti stoupání.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: jj akorat to chci napsat :) Soler mi to sere na velogames :) sbohem sude :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jinak ten Bouchard me sere. loni jsem na nej vsadil jako na viteze KOM a vyslovene se flakal cely Giro. letos je pekne aktivni a i dneska si ty bodiky postupne nasbira.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: Mader dneska odstoupil a de Gendta nenechali odjet

    ten uniku vypada silne - Brambilla/Ulissi/Bennett a i ten Bouchard
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: nebo Guerreiro, Bouchard, Mäder
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska snad De Gendt!
    CUKI
    CUKI --- ---
    NAKASHI: Možná mi to fakt jen přijde tím že si vždycky vzpomenu. A pak mě slušně zamrazí :-)
    Nikdy jsem nedominoval v rychlosti, nebyl jsem silový typ jezdce. Jezdil jsem zásadně na výdrž, ale tenhle kopec mě děsivě demoralizoval od samého počátku. Od osmé zatáčky byl vyloženě nesnesitelný.
    Pravda na konci krásné asfaltky v cca 1900m začala druhá delší část která se z větší části šla po svých s kolem na zádech. Na konci na ledovci odpadla většina těch co se tam dostala...

    Je pravdou, že tyhle konce prostě na jakékoliv tour už prostě nikdy nebudou. Jezdci nespějí ve stanech, každej má jeden obří autobus, který někde prostě musí zaparkovat. Z popularitou klesají možnosti. :-(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: No, to je taky otázka, jak mu budou držet záda.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: hlavne aby se mu neco nestalo se zadama opet.. je to takovej papirak.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: Bernal je magor, může to přehnat někde ve sjezdu a všechno bude jinak. Chleba se bude lámat až příští týden.
    SALO
    SALO --- ---
    CUKI: takych kopcov je v Alpach dost, a mnohe z nich dokonca nekoncia betonovym sidliskom. Alpe ma akurat dobry marketing ¯\_(ツ)_/¯
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    CUKI: nikdy jsem to nejel ani ve FR, ani v IT, respektuju nazor kazdyho, kdo si to dokazal vyslapnout sam.

    ale vseobecne se uznava, ze ty nejvic ikonicky vrcholy Gira jsou tezsi nez TdF - napr. Mortirolo, Zoncolan, Stelvio, Gavia, Finestre.


    JONAS3: ze mu to ale par km trvalo na nej pockat :)))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: a Remco tak trochu nervíčky
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Včera se mi líbil Almeida, jak se obětoval pro Remca. Kdyby jel na sebe, mohl být hodně vepředu, si myslím. Má na to nohy a navíc je schopný jet pro tým, i když je lídr v háji. Kloubouček.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    ROMI: No já doufám, že Bernalovi fazóna vydrží, když ho mám jako jedinej ve Velogames:) Teď ještě Simon aby se trochu rozjel, snad se pomalu zlepšuje..
    Jinak v Andalusii pro změnu diktuje Ineos - Ethan Hayter (22 let) a za ním Carlos Rodriguez (20 let).
    Loni trochu ustoupili ze slávy, ale letos zatím dost dobrý . Na TdF by mohli řádně potrápit Rogliče a Pogačara..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam