• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    ONDRAT: tak to jsme v sobotu malem hodili hubu kousek od sebe, mne sfoukl kamion uplne mimo asfalt u Baste, ustal jsem to tak tak... Tenhle tyden jsem to vzdal uplne a zaplatil na dalsi mesic zwift :D
    BURKHAR: myslim, ze ne, aspon na androidu to maji pres google play jen jako rocni predplatne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: A je možnost koupit si to jen na měsíc? Vyloženě na TdF?
    JAZ
    JAZ --- ---
    BURKHAR: přímo přes GCN, je v tom i přístup k filmům a někdy v únoru bylo dokonce roční předplatný za 20 eur. Technicky tam mají ještě spoustu věcí nevychytaných, ale celkově je to super produkt.
    BURKHAR: jen Edinburgh, který asi nebude v tomhle ohledu to klasický Skotsko :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Přímo na Eurosportu. Za 6 stovek nebo kolik za rok mi to přijde férovka.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Já asi na TdF zkusím přímo GCN, nebaví mě čekat, až se objeví večerní Breakaway na YouTube. Uvidím, kolik za to budou chtít.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Platíte si to na Eurosportu, nebo přímo přes GCN?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: A ve Skotsku jsi byl? :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: Doporučuji návštěvu jihozápadu Irska, County Kerry. Tam třetina lidí mluví jenom Gaelic. ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    BURKHAR: záleží jaké ostrovy myslíš, tam kam jezdím já mluví všichni stejným jazykem jako těch 8 zbývajících komentátorů GCN. Asi musím někdy zajít mezi irské důchodce, abych si zvykl :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jak píšu, na Ira mluví ještě super. Jednou jsem měl takovou dost blbou spolubydlící, asi 150 kg a IQ 60, která večer, když jsem potřeboval sušit mokré pracovní hadry, vypínala topení a žvatlala: "Tnha hetinoff!" ("Turn the heating off!")
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: Byl jsi někdy na ostrovech? Tohle je ještě krásná a srozumitelná angličtina. A mně se ty akcenty moc líbí.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BURKHAR: boží? Takhle šišlám anglicky já po osmi pivech, vždyť se to vůbec nedá poslouchat :D ale je fakt, že obsahově úplně super, všichni komentátoři i experti na GCN+ mají úroveň.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    dobře on :-)

    Bernal chtěl cílovou fotografii v růžovém trikotu, proto na Giau útočil: „Je to velké vítězství. Vyhrát v růžovém dresu je výjimečné, proto jsem ho chtěl ukázat. Nevyhráváte každý den v růžovém dresu. Chtěl jsem předvést, jaký respekt k dresu mám.“
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Kua, odpočinkový den. Už jsem namlsaně otvíral Eurosport a chvíli mi trvalo, než mi to došlo. :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    No, je víceméně rozhodnuto....Nibali je odepsán definitivmně !
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jinak docela překvapili Foss a hlavně Almeida.

    Foss se pořád drží i když ho do top10 asi nikdo netipoval, sice vyhrál Avenir, ale relativně starý ve 23 letech. (jako třeba Fernandez, Pogačar,bernal,Lopez,Gaudu vyhráli Avenir ve dvaceti a pak šli už do profíků)

    Almeida kdyby tam nenechal 5 minut pro Remca, tak atakuje bednu a to se loni říkalo, že je vepředu spíš shodou náhod.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a velogames se zacina slusne vyrovnavat :) zadni pozice utocej a myslim, ze mam po pivu uz :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Aj já, proto jsem ho nedal do Velogames.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: ..ale trochu jsem čekal že ho porazí
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Ještě před závodem jsem si říkal, že Bernala může porazit jenom Bernalovo tělo.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BURKHAR: to by vypadal jak nadopovaná čivava .o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam