• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: já tomu taky moc nerozumím, ale proč by jinak tahali tu rovinu a teď při nájezdu do kopce se zase stáhli a pustili tam ineos?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Moc tomu nerozumím, proč by měl chtít Yates etapu. Teda pokud pominu, že by si mysleli, že odpárají Bernala. Ale to mi přijde trochu sci-fi, s tím jak Bernal vypadá. Na druhou stranu, pokud nic nezkusí, tak nemají šanci vyhrát nebo na bednu. Což může být ten důvod, jen návrat na 2. nebo3. místo.

    Jinak jsem zvědavý na ten únik, jestli to dotáhnou, což by určitě chtěli, tak kdo to bude. Slušných vrchařů je tam dost Covi má podporu, Hirt taky, a další...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hmm, tak to bikeexchange seslapavaji ten únik. Že by si Yates tak moc věřil na etapu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Bernal v pátek odstoupí, chytnou ho záda. A zítra to musí vyhrát Peťko!
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    únik unikl, závodníci čůrají
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Jo, je to chaos, je vidět, že se těžce improvizuje.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Závodí se, paráda.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    solidně neuspořádaný
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tak ono se začínalo z kopce....to se únik vytváří blbě
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    že by Hirtovi vyšel únik? nechť se ukáže
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Už!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Všichni to hlídají.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak se nám ten únik dnes zatím nekoná... ani po 50 km
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    dneska bude velkej unik, viteze tipuju Mollemu, z GC cekam aktivniho Vlasova (minule mel defekt, jinak se drzel dobre) utocit na podium, cas do Milana se krati.. jinak Egan si to pohlida. posledni kopec vypada prisne.
    VITI
    VITI --- ---
    KEIKIN: BTW co s nim je? moc ho nepozoruju, ale ted mi prijde jakoby uplne bez zajmu ci co?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: No uvidíme, uvidíme.
    A bodovací soutěž? Sagan (a spol.) do úniku?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: jede se 140km etapy než začne první kopec. Proč by to tam ineos honil? Tam může únik klidně nabrat dvacet minut a to na těch dvou kopcích už v pohodě udrží i kdyby za to vzal ineos už na prvním
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: s Hirtem nepočítej, není to Černý (ve vší úctě)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Vidím to taky na větší únik, kde bude Bouchard, aby si pojistil puntíky. Ale rozdíl od tebe si myslím, že to úderka Ineosu rozjede pod kopcem a sjede to a Bernal si přijede pro další vítězství.
    Na něm si mi líbí, že má sebevědomí a útočí, i když by mu stačilo kontrolovat pozici. Na to, že ho moc nemusím, je mi tohle sympatické.

    No a Hirt, jestli má nohy a chce něco předvést, tak by mu měl být dnes za prdelí a nepustit se ho. Třeba by mu tu etapu mohl nakonec nechat ;)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: souhlas, vyhraje ten, kdo chce vrchařský dres.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam