• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JAZ
    JAZ --- ---
    SHITTIE: neskutečně se zlepšil v kopcích, navíc se umí obětovat pro tým, hodně mi připomíná Kwiatkowskiho.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    tech poslednich 30k bylo super, bettiol dobra masina.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: kua :( aspon, ze Bettiol vyhral
    CUKI
    CUKI --- ---
    takže Sagan už t má v kapse, stačí dojet. Čěkal jsem že mu bude ten trikon někdo chtít vyfouknout. Nuda...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Zajímavý na tom byl snad jen souboj Bettiola s Cavagnou. Teda než mu seklo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Jsem si říkal že dneska spurterske týmy projeví alespoň nějakou snahu.......jako na to že je tam jediná taková etapa za celý týden
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dneska 5 hodin nudy.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Jemu se při tom brždění kouslo přední kolo. A pak už běžný fyzikální jev.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Tak co, setne ještě S. Yates Bernala ? Bernal holt není Froome :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT: "šéf pelotonu"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ATOMIKS: Akorát nechápu Astanu, že si vodpárala vlastního leadra. :-( ....Za to Ulissi - big up za ten výjezd
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Zadny snih kolem cesty, aby z neho netekla voda
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    těžko se mi to soudí, jen mi přišlo, že Evenpoel to hodil na to zabrádlí docela brzo, ještě před tím pádem. že se to ukočírovat dalo.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    mimochodem pred par lety chteli zavest na Giru soutez o nejlepsiho "sjezdare", ale kvuli protestum jezdcu (a asi tech jejich odboru) to v poslednim momente zrusili
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak to dopadne, že budeme závodit v klimatickém optimu - jasno až oblačno, teplota 15° až 25°, vítr max. 5 m/s, bez nárazů, vlhkost do 75%... Co mi ještě chybí?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Na to je tam jury a rozhodčí, aby posoudili, že podmínky jsou rizikové a stopli to v rámci pravidel. Pokud je to v mezích, je přesně na každém, aby si zhodnotil, jak na tom je.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: bavíme se fakt o situacích, které bývají rizikové. Vítr, déšť, prudký sjezd....Ať se závodí, ale ne za cenu zrakvení.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: i proto je profi cyklistika jeden z nejnebezpečnějších sportů na zranění. Adrenalin při těch sjezdech k tomu patří. Ta hranice dneska je posunutá - za mně - vždy by měl být někdo vůdcem stáda - peloton chief. Někdo kdo má respekt a když je hnusné počasí, měl by to "uklidňovat".
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    BURKHAR: ŽÍT BRNO!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Remco odstoupil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HLUCHEY: To jo, ale Remco má podle mě strach to pustit, to je v hlavě a z té se to dostává pomalu.

    Já na to taky od jednoho alleycatu nemám koule, pustil jsem to moc z Medlánek od letiště k vozovně a málem jsem neubrzdil auto, který mi dole na křižovatce začlo nesmyslně křižovat cestu, když jsem jel asi 60 km/h. Štrejchl mě zadním kolem a já to nějak ustál. Kamoš za mnou pak říkal, že už mě viděl pod autem. Pak jsme závodili se šalinou skoro až k Lužánkám a porazili jsme ji o parník. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam