• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: jo cumel jsem na to, kde se tam Hellcosi vzal a pak koukam na rozdily, tak jsem se musel zasmat :) dobrej boj :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: Těsně. ;) Gratulace!
    ROMI
    ROMI --- ---
    BURKHAR: jsem tiperskej kral :D nesral jsem se s vama :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOL Velogames. 7 bodů rozdílu v rámci bedny.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Tož zatím se spekuluje, ale IMHO ti hlavní favoriti jsou snad jasní, ne?
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: A už je známá soupiska jezdců?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Bernal klobouček. jsem myslel, že odejde na záda, a ono to dal. to je dobře, to bude do budoucna fajn. v první desítce celkové GC je pět young riderů.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Profil si chci prohlédnout dneska večer.

    Official route of Tour de France 2021
    https://www.letour.fr/en/overall-route
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: jeste jsem nenastudoval trasu/profil. ale ani jeden z nich uz zadnej vetsi zavod pred TdF nepojede.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jinak teda klobouk dolů před GCN, fakt super. Když se nic neděje, dokážou tam pořád mluvit k věci, říkat insider info, člověk se toho spoustu dozví, mají skvělý výběr hostů. Už proto letos mrdám ČT na TdF, protože tam jsou samý žvásty nebo ticho.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Jo, někdo zmiňoval, že už je to na Velogames. Ale je to krátké. TdF bude jiná bitva a taky trochu jiná konkurence.

    Vyhrajou letos zas Slovinci? Koho tipujete jako favority?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: no jo, nestiham vsechno.
    jeste to tu nekdo psal nedavno a daval jsem mu za to plus (facepalm)
    kua
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Kdybys poslouchal Shawna, tak to víš už týden, měli tam kecací půlhodinu o TdF a o tom, co před ní kdo na Dauphine ukáže a neukáže. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Jsme tam jenom tři v lize. :(
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    cumim, ze uz se jede Dauphine. myslel jsem, ze to startuje az za tejden.. :/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Chudák Cavagna... Takhle to zajebat pár zatáček před cílem. Tam vletěl se zavřenýma očima, vůbec si ani nenajížděl a bum.
    CUKI
    CUKI --- ---
    No ale zvrat jako na TdF u dua Pogačár-Roglič neočekávám. Navíc na rovině se toho podle mě ani nedá na tak krátké trati dosáhnout.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ganna neskutečně. Píchl a stejně to asi vyhraje. :O
    DUKED
    DUKED --- ---
    Nekde jsem cetl, ze jeho team cita 11 lidi, v pripade QS pry byl ochotny jit na 8. Velka hvezda = velke pozadavky, no
    CUKI
    CUKI --- ---
    BURKHAR: Podle mě Sagan je dost specifickej jezdec. Sprinter co umí ujet a dá i kopečky. Ale na druhou stranu kupovat drahého (nejdražšího) koně kterému bude 32. Jeho náskok o parník před zbytkem už je ta tam, ke svému výkonu potřebuje silný tým a i tak v čistokrevných sprinterských etapách nebude nejsilnějším koněm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam