• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    CUKI
    CUKI --- ---
    NAKASHI: Tam hodně záleží co bude mít za domestiky, ale za mě je top. Co se týče zelenýho trikotu, tak tam fandim samo Saganovi, ale záleží kdo s ním pojede. Furt je v top, ale už to není o parník. Víc než na finish v čistě spurterských etapách to vidím na nějaký unik v kopci a kvalitní sjezd a pod. Teď jde o to jestli to bude stačit. Pokud tam bude Bennett, nebo jinej top spurter co dá třebas 3 etapy, tak na to Sagan pravděpodobně nedosáhne.
    BURKHAR: Tomu nevěřím. To měl zkusit před pěti lety.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: Pogacara si budou vsichni mnohem vic hlidat. to jsme videli uz na jare... bude to mit hodne tezky. musim nastudovat ten profil..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: to víš, léto ne a na se ukázat. Ale bazén už o víkendu napustím. :-))
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: ty jsi zmatenej jak lesni vcela :)

    jinak ja ackoliv budu fandit Pogacarovi, tak myslim, ze letos vyhraje uz Roglic konecne :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: to neřeš. Každopádně letos je Pogačar pro mně nejvýš.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: vždyť celou dobu píšu o mdvp
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: aha ok.. no uvidime. Kuss me moc letos nepresvedcil, snad zvladne poladit formu za mesic. jestli si tam vezmou toho mladyho Dana, kterej byl vybornej na Baskicku, tak by mohli doprat WVA trosku vic volnosti.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    NAKASHI: špatně kuciii navařili..a navíc, já mám T-Mobile :-)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: já myslel wva. MvDP bude mít v tomhle výhodu, že se bude soustředit jen na sebe - podle mně.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    KEIKIN: rikal to i Rabon nekdy pri klasikach na jare, ze MvDP si jede na Tour pro zelenej trikot (dela pro Kalas, co jeho tymu dodava obleceni, tak by o tom mel neco vedet :)))
    letos by to mohlo byt fakt hodne zajimavy.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jinak mam info pro nejvetsiho fanouska Movistaru Keikina :) na Netflixu je nova rada toho jejich serialu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: cože? Alpecin tam nikoho na celkové nemá. To je zas nějaký nesmysl
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: musí si plnit týmové úkoly, holt má tu smůlu, že jeho tým pojede na celkové.. :-)) Jasně volnou nohu v závěru dostane, ale...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: tak mdvp má ukol stejný jako na klasikách, tedy vyhrávat. Nijak se netají tím že si na TdF jede pro etapu
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: souhlas, Sagan má svůj "peak motorky", při vší úctě za sebou. wvaXmdvp souboj jako na klasikách nebude. Na GT mají jiné úkoly, ale jasně, ve finiši se potkají
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Já vím, že umí kopce. Ale na GT to ještě neukázal během 3 týdnů. Nezpochybňuji jeho kvality.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: třeba na Californii dal Ewan tuhle etapu, na UAE tour ujel do kopce Rogličovi. Fakt bych ho nepodceňoval

    tour-of-california-2018-stage-3-profile-491614ad26 — ImgBB
    tour-of-california-2018-stage-3-profile-491614ad26
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: *Bora samozřejmě...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: S tím Ewanem si nejsem jistej.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Nicméně na Giru ukázal, že se nebojí přejet i ty kopce. Ewan bude zas v řiti.

    A myslím, že letos má poslední šanci zazářit a ví to. Bota na něj určitě pojede v etapách, kde bude mít šanci urvat vítězství.

    Pořád se ale bavíme na papíře. :) Uvidí se, jak to bude na TdF vypadat po týdnu.

    Se tak těším. Loni byly GTs na piču skrz pandemii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam