• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ten posledni kopec je tezsi nez Mur de Huy.
    ze by Lutsenko nebo Valverde?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: Ale pustili ho, až si Asgreen ustlal, teď už jedou sami, to asi nedají. Mno uvidíme, motorka je to slušná.
    BATY
    BATY --- ---
    NAKASHI: Na Eurosportu začínají vysílat až v 14:15, tak si jdu zatím udělat kafe :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Cerny dneska v uniku na Dauphine... s Asgreenem, Wellensem, Stuyvenem a par dalsima
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    D1RABBIT:
    ATOMIKS: Osobně dost pochybuju, že si to v ISN nespočítali. Kdyby Froome něco letos vyhrál, byl by to zázrak, hraje proti němu věk a fakt, že dnes je mnohem rychlejší konkurence. Rozhodně mi nepřijde nijak k smíchu, dostal se z toho skvěle, vyhrávat už ale možná nebude. Každopádně je to pro ně hlavně reklama, zkušenosti pro tým a celkově zajímavej příběh.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A konečně se i Štyby už zase postaví na start, 6.6.
    Startlist for Dwars door het Hageland 2021
    https://www.procyclingstats.com/race/dwars-door-het-hageland/2021/result/startlist

    HELLISH: To jo, vypadá to, že mohla dorůst docela dobrá generace.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: jsem dost zvědavej na českej team, máme tam celkem nadějný borce, tak třeba něco slušnýho zajedou
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Asi to hraje, aby ho podcenili a nevěnovali mu na Tour pozornost, aby mohl zaútočit na ten pátej titul... Well played...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Co se stalo? Nikde jsem zatím nic nenašel.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: v ISN musí mít děsnou radost, když vylifrovali půlku týmu, aby si ho mohli pořídit
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007:
    MATISK0:
    BURKHAR:

    Tak ono je to tím, že ta váha v těch jezdců v poslední době rapidně klesá (často i přes docela vysokou výšku). Vždyť on má snad 50Kg, na něm se ty kosti musí polámat ještě než dopadne na zem. 50Kg nemá ani moje žena :-)

    Já jsem jezdil vytrvalostní závody, tam se z menší hmotností tak nějak počítá, ale při svých 182cm jsem se dostal jedinkrát na 72Kg po tom, co jsem na jednom vytrvalostním závodě přišel o 8Kg živé váhy. Myslím že kolem mě jsem byl takový průměr (váhou).

    Poslední dobou se to ale žene do šílených extrémů. Koukněte se na to jak ty jezdci vypadaly v 80' 90' a poslední dne dekády...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes začíná Závod míru U23 - ty etapy jsou hodně přísné!
    Etapy mapy průjezdy / Stages maps itinerary | Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky 2021 | Závody | Jesenická cyklistická
    http://www.zavodmiruu23.cz/zavody/zavod-miru-u23/etapy-stages-2021/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: Přesně, tohle taky může být konečná. :/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0: Fuj, takhle jsem naposledy viděl kolo, když pak byl známý tři dny v komatu. :(
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MATISK0: škoda, podle fotky může být rád ještě... ale s tou operaci a profi rehabilitaci je schopný jezdit/trénovat relativně brzo, na klicni kost jsou zvyklí
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bennett údajně v hledáčku Ineosu a Bory.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: jako tem frajerum, co tam tvorej treba predchozi nebo fantasy rocniky vsech moznejch tour a zavodu, respekt. S tim musi byt strasny srani...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Tož počkám na slevu. :) To zas bude propařenýho času...
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Majka k nim presel, tak to nema spatnej podpurnej tym uplne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam