• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007:
    MATISK0:
    BURKHAR:

    Tak ono je to tím, že ta váha v těch jezdců v poslední době rapidně klesá (často i přes docela vysokou výšku). Vždyť on má snad 50Kg, na něm se ty kosti musí polámat ještě než dopadne na zem. 50Kg nemá ani moje žena :-)

    Já jsem jezdil vytrvalostní závody, tam se z menší hmotností tak nějak počítá, ale při svých 182cm jsem se dostal jedinkrát na 72Kg po tom, co jsem na jednom vytrvalostním závodě přišel o 8Kg živé váhy. Myslím že kolem mě jsem byl takový průměr (váhou).

    Poslední dobou se to ale žene do šílených extrémů. Koukněte se na to jak ty jezdci vypadaly v 80' 90' a poslední dne dekády...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0: Fuj, takhle jsem naposledy viděl kolo, když pak byl známý tři dny v komatu. :(
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MATISK0: škoda, podle fotky může být rád ještě... ale s tou operaci a profi rehabilitaci je schopný jezdit/trénovat relativně brzo, na klicni kost jsou zvyklí
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bennett údajně v hledáčku Ineosu a Bory.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: jako tem frajerum, co tam tvorej treba predchozi nebo fantasy rocniky vsech moznejch tour a zavodu, respekt. S tim musi byt strasny srani...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Tož počkám na slevu. :) To zas bude propařenýho času...
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Majka k nim presel, tak to nema spatnej podpurnej tym uplne :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Nejaka hra je i na procyclingstats, ale tu jsem nezkousel.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    BURKHAR: posledni tyden v cervnu vetsinou zacina steam summer sale, to tam bude mit slevu tak nejmin 50%.

    Jinak je tam kazdorocne jeste min zmen nez treba v FMku :D jako kupovat si to za plnou cenu akorat kvuli novy db, to mi prijde jako zbytecnost. Ale prosim, jak je libo..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Jinak Schlegel třetí ve Slovinsku.
    Btw, zajímavé jwe, kolik závodů se jelo 30.5. 2021. :-)
    Cycling statistics, results and rankings | ProCyclingStats.com
    https://www.procyclingstats.com/index.php
    Koukám, že Valverde teď vobjíždí každý závod: Pojede např. i La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi, teda pokud jejich startovka nekecá.
    Že by ladil formu jako jednička Movistaru na TdF ? Nebo pojedou střídavě oblačno na Mase a Lopeze..?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: No, tož zítra asi kupuju.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Zajímají mě ty chyby. Hledal jsem asi blbě, už to vidím.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DUKDE: Už se to tu psalo. Profil Gira mu sedí více. Táhlejší francouzské silnice nahrávají spíše tempařům a dobrým časovkářům. Carapaz pojede jako domestik a ze začátku pak může nahnat sekeru, kerou pak už v horách nedožene.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BTW, onehdá tu někdo zmiňoval nějaký cyklistický manager, kde vedete stáj. Mé google-fu ale neuspělo. Chtěl bych to vyzkoušet.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DUKED: Choo, Choo, hype train.

    Líbí se mi, že to tu začíná už teď ožívat. Cyklistický svátek se blíží. Stejně se to bude rýsovat až po týdnu závodění, cyklistika je v tomhle krásně nepředvídatelná. :) Na papíře je to jednoduchý.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: López se zatím ani na Dauphine nijak neukázal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Celkem slušní tahači.
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Nazor beru, ale za me porad Carapaz. Jestli to loni bylo divne, nebo ne, je jedno. V roce kdy to divne nebylo vyhral Giro
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ta loňská Vuelta byla hodně divná, všichni měli v nohách další GT. a když těsně za Rogličem a Carapazem dojel Carthy, který se vší úctou patří spíš na pomezí první a druhé desítky, tak to o konkurenci vypovídá dost
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Thomas zase zakopne o nejaky bidon 😉. Carapaz loni nahanel Roglice na Vuelte az do posledni etapy, byt ten posledni kopec o kilak delsi, tak by vyhral
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: no....jenže kolikátý on v tom Ineosu je? Thomas je jasný lídr. ještě je tam Hart a Porte.
    Thomas by se musel zrakvit aby se Carapaz k něčemu dostal, ale ono to není tak nepravděpodobné. Porte se zrakví určitě, Hart....je to vítěz GT, ale v trochu jiný konkurenci.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja budu drzet palce Carapazovi, pro me nejvetsi favorit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam