• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: ineos? To dělá každý silnější tým, kromě movistaru kde musel závod v sebevětší díře vyhrát Valverde.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VOTA: trošku je to v tom článku zmíněno. možná je to naši národní povahou, že nejsem takoví ti hladoví vlvci, že spíš potichu a poctivě pracujeme (pro tým) a nedokážeme individuálně prosadit své ego na podium.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: Tvl INEOS nechá vyhrát domestiky přípravné závody, abypak nemrmlali a pomáhali vyhrát TDF Leadrovi
    ATOMIKS: ne, jestli jsi sledoval teď přípravu na TDF, Froome nestíhal v kopcích.

    mladí češi ? článbek o tom je zde:
    Šéftrenér cyklistů o talentech: Někteří jsou pohodlní. V čem vadí východ? | iSport.cz
    https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-cyklistika/379218/seftrener-cyklistu-o-talentech-nekteri-jsou-pohodlni-v-cem-vadi-vychod.html
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: jj, dokonce jsem už si to ověřil i zde, že to souhlasí http://www.zavodmiruu23.cz/data/public/MergeStage3_1.pdf
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    toto by mohlo napovědět v těch otázkách po budoucí generaci.
    Mladí Češi patří k favoritům Závodu míru U23 | Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky 2021 | Závody | Jesenická cyklistická
    http://www.zavodmiruu23.cz/zavody/zavod-miru-u23/novinky/mladi-cesi-patri-k-favoritum-zavodu-miru-u23/

    snažím se rozklíčovat výsledky Závodu míru, ale nějak se mi to nedaří. Bittner dal etapu.
    VOTA
    VOTA --- ---
    PAN_SPRCHA: dobry, tak aspon jeden zastupce. dik.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: no, pokračuje v tom průměru poslední doby. Žádnej zázrak. Porazil ho i Carapaz. Carapaz Švýcarsko vyhraje, dneska bylo vidět že do toho jde naplno.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VOTA: vakoč pojede tour.
    Ale jinak co se týká mladých, tak ti nadějní junioři pár let zpátky přechod mezi dospělé moc nedali. Nová vlna juniorů jsou zase naděje že by mohli někteří jezdit WT (Bittner,Vacek) ale že by to byly hvězdy tak to taky moc ne.
    VOTA
    VOTA --- ---
    To jsem se chtěl onehdá zeptat, jak to s tou českou profi silnicí vidíte? Já ač se snažím, tak to nějak nestíhám vše sledovat.
    Tak nějak se mi zdá, že před pár lety s Königem, Romanem a Štybarem celá ta naše cyklistika byla na vzestupu, ale zdá se mi jakoby se to nějak zadrhlo. Nebo je to jen můj dojem?
    Nenašel by se nějaky dobrodinec, který by třeba v rychlosti shrnul, kde koho máme a případně dodal nějaké osobní domněnky, jak se ta kariera může vyvíjet dál. Pojede vůbec někdo na tour? S díky...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Poslouchat ty debilní žvásty mě fakt nebaví, sorry. Anglickej komentář je o deset parníků jinde včetně hostů.
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Neblbni, vždyť je to úplně zdarma na ČT Sport!
    ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: No, jak už jsme tu řešili, na TdF zkusím GCN+ a mám rok všechno.
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Tj, ale ten závod, kde Štybymu prasknul loket podle mě vůbec nedávali...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Dneska bylo Dauphine na E2!
    BATY
    BATY --- ---
    Já to vůbec nesleduju, na E1 i E2 pořád jen tenis... :(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: teď to ale studuju a prý má dlouhodobé problémy s kolenem či co
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: ten je taky divnej. Před třema rokama ujížděl na tour of alps celý vrchařský špičce, bylo mu 21 a byl za děsnej talent......pak tři roky nic a najednou vyhraje na dauphiné dvě etapy za sebou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dobře Padun.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To je hustý sjezd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam