• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: vsichni maji zarazenou malou placky a ty velkou, tak se pak nediv!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Takhle jsem vypadal nahoře!!! Sám jsem se sebe lekl.

    MISO
    MISO --- ---
    VITI: screenshot z iOS Stravy
    VITI
    VITI --- ---
    MISO: jak se na to ve strava proklikam? V analysis nic takoveho nemam, jen:
    ROMI
    ROMI --- ---
    jako ja ty zensky cyklistky nesleduju vubec, takze nic nevim, ale dokazu ji pochopit, ze je nasrana jestli se rozhodovalo v jednom zavode, kdyz neni sprinterka, co jsem cetl :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JONAS3: Každopádně časovku na republice vyhrála o minutu něco, v závodě dojela třetí, asi tam teda nebyla žádná konkurence.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Teď se na to dívám. No to je ale pěkný nesmysl :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Mám to podobně, první 2 kopce a půlku Pomezek v pohodě (o 40 s rychleji něž vloni, tepy i watty v pohodě). Pak se vyjelo ze stínu na planinu - louku, do 12% a víc stojek a shořel jsem (3 minuty pomaleji, tepy za rohem, watty nic). Sotva jsem držel pádovou rychlost, po dlouhé době uvažoval, že z toho slezu. Kdykoliv jsem se pokusil malinko zrychlit, tak hrozilo, že si nableju do treter... Ale nakonec jsem se dostal nahoru, vzal vodu a vydal se "na pohodu" do cíle.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MISO: Fuj, bolej mě nohy jen z obrázku.
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: Kamos vyrazil v sobotu na Moraviamana a watty v priebehu casu vyzerali dost hrozivo :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Jaj, to je škoda, doufal jsem, že by mohl TOP 10 dát.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ještě malinko k Noskové. Taky mi to její skuhrání moc nevoní. Co je ale důležitější, že letos prakticky vůbec nezávodí, a tým ji nestaví do žádných závodů, ani nižší kategorie. A to bych řekl, že dost znamená a svědčí to o tom, v jakém stavu je.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Černý se vzdal nominace do Tokia :(
    Černý se vzdal startu na olympijských hrách v Tokiu. Soustředí se na Vueltu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/josef-cerny-neucast-na-olympiade.A210620_171228_cyklistika_tm2
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Wout van Aert tamps down sprint and green jersey ambitions for Tour de France | VeloNews.com
    https://www.velonews.com/events/tour-de-france/wout-van-aert-tamps-down-sprint-and-green-jersey-expectations-for-tour-de-france/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MISO: Naštěstí jo. Dostalo mě vedro. Chcípnul jsem cestou na Pomezky a byl jsem rád, že jsem nejel ve sběráku do Trutnova ;)
    MISO
    MISO --- ---
    JONAS3: Zijes? :)
    VITI
    VITI --- ---
    BURKHAR: ses nejak dekompenovanej :-) bez radsi na kolo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONDRAT: Co ju sleduju, tak je dost nafoukaná kráva, ale OK, vulgarismy zde plivat nebudu, pokud nebudou úplně na místě (třeba ten řidič na Giru si to zasloužil).
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BURKHAR: OK (ale ty sprostoty sis moh odpustit teda)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ONDRAT: Nojmanka má IMHO mnohem větší šanci to v Tokiu nějak rozjet. Nosková ať se chytne za piču a jde si dát pár everestingů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam