• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Kdyz bude nekdo pozitivne testován, tak konci celej tym?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jediné, co udělám, že se v sobotu dopoledne přesvědčím, že všichni fakt jedou a nerozbili si hubu při tréninku. Už jsem na to jednou dojel za 22 pts ceny jezdce. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ROMI: Já piju Poutníka, Bernardem ale taky nepohrdnu.

    Stejně to je loterie. S mým štěstím se mi někdo zrakví jak Landa hned na začátku, pak mi popadaj favoriti a body bude vozit čtyřboďák. Takže s vítězstvím nijak nepočítám a už chystám dvě kila vítězovi.
    ROMI
    ROMI --- ---
    presne neco jsem tam nacakal dle svych oblibencu, abych mel komu fandit a udelal nejaky ustupky no :) a nacpal toho Bernarda tady na radu toho, co je nakasi porad :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Už to mám hotový a nehodlám na to sahat. Však uvidíme v sobotu, co koho jsme tam kdo naklikali. :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Hmm, špatná strategie. Léty ověřená strategie je to tam naprat bez přemýšlení na a paniky na poslední chvíli, těsně před uzávěrkou. Pak Tě akorát štve, koho jsi tam měl a vyhodil...
    takže klid...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    No nic, blíží se to a mám dilemata s jedním 10 pts na All-rounder pozici a 12 pts Wild card. :D Se nemůžu rozhodnout.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI + NAKASHI: Nic mu vole neřikej, nic mu neřikej. A už vůbec ne ty čtyřboďáky, který tam mám, kurvá! :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HELLISH: Mně taky... Koho jiného v současné situaci.
    Buď se Fuji pojede v pohodě a bude to na Štybara, nebo je to jedno.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Btw. co říkáte na nominaci na OH v chlapech? Nejdřív jsem z toho byl trochu vedle, ale nakonec mi to asi nějakej smysl dává..
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: aspoň se ukáže, kdo je kokot
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    HELLISH: no, jenže to už bude motivace donátorů jaksi menší. Navíc pak někdo řekne, že se vlastně neúčastnil. že to tam v rychlosti naházel. Leda by každý zájemce vydal veřejné prohlášení, že po skončení vela, pošle vítězi NYX ligy částku XY na jím uvedený účet v Kč.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN:
    BURKHAR:
    stačí, když sem potom vítěz napíše číslo konta a všichni to pošlou rovnou tam..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Žádná jména, žádné tváře ! Fanoušci co sedí u etapáků a sledují fýzu jednotlivých jezdců nemohou přece přijít o svoji výhodu tomu věnovanému času.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: Já nejsem teď dobrej pokladník, na účtě mám nějakej mínus a prachy teď beru za práci hotově. Kdo se toho ujme?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Mozna Bernard z Treku byl taky za 4?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: treba Schar z AG2R? Cofidis tam ma taky dva nadejny typky za 4b..
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: jmena reknete jmena, nestydte se :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: nejaky francouzsky tymy
    ROMI
    ROMI --- ---
    potreboval bych najit nejaky schopny bodovat mezi tema 4b jezdcema :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam