• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    letos jsou to solidní jatka
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Carapaz gains time. He was the only GC rider who finished in the front group of 17. Well, Alaphilippe was there as well, if you're counting him.

    Mas, Quintana, Kelderman, Fuglsang, Latour finished 14 seconds further back.

    Pogacar, Thomas, Mollema, Gaudu finished in the main bunch at 26 seconds.

    Roglic and Lopez were closer to 1:20 down.

    Ewan has reportedly been taken to hospital.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    zlomena klicni kost, ted rikal De Gendt
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    vždyť ho nakládali do sanitky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Teď bylo jasně ze záběrů vidět, že to byla Ewanova chyba, na nic nenajel, prostě to nedal pozičně a Peťka shodil. Bych ho diskvalifikoval. Sral mě už na Giru, oportunistickej pičus.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Alpecin zatím tým, co baví. Už teď, možná marketingově nejúspěšnější ze všech. MvdP to nakonec možná zkusí po Alafilipovsku a bude si držet pořadí v celkovém....dokonce mu věřím, že by to nějak urval.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Bych neřekl nemehlo. Posledních 20 kiláků byli všichni v takový panice, že se tohle dalo čekat na těch úzkejch cestách.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Jo, taky nedělám úplně předčasný závěry, ale ze třech různých kamer to vypadalo, že to byla Ewanova chyba, nadhodil si šlapem přední kolo a svou jezdeckou chybou nic netušícího Sagana sejmul do zadního, protože se jel při záběru po zadním, rukou prohnul tak silou rodla a přední kolo měl pak ve vzduchu cca v 30° úhlu. Uvidíme z dalších záběrů.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    prijde mi, ze si strejchnul vo zadni kolo toho pred nim
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Nemáš koukat na ČT, na GCN se k tomu všichni vyjarřujou střízlivě. Prostě nervózní čelo, málo prostoru, to se prostě stává, snad budou všichni zdravotně OK.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    D1RABBIT: Já teda viděl už třetí záběr a normálně Sagana sejmul, protože jel jak piča. Ale co už... Aspoň nemusím řešit Velogames a užívat si Tour. :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    no Rogla je s tou odřenou prdelí taky už celkem klasik :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Rogličova prdel poznala středověk
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ewan čurák, normálně Peťovi škrtnul, zmrd.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    (Velogames můžu zabalit, to nemá smysl ani na to koukat.)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To si děláš prdel. Jsem to teda dokoukal a nechtěl reagovat hned, ale toto je šílený, co se dneska stalo.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    no to je v pytli tohle
    DUKED
    DUKED --- ---
    Sagan s Calebem taky

    Strasne jatka
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a dalsi pad
    DUKED
    DUKED --- ---
    Roglic na zemi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam