• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Starobrno nepiju, to je sračka k zesrání... Piju buď Poutníka nebo v nouzi Svijany. Ale teď moc nepiju. Vlastně vůbec. Výjimka byla sobota, stavil se kamarýd a zvrhlo se to. ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: A na to se napijem. Já si dám místní pivo a ty si dej Starobrno ;) Piju Konrada - stejně do teď nechápu, jak to že se to pivo takto může jmenovat... Slavný rodák z Vratislavic je Konrad Henlein (a Porsche), a jakékoliv báchorky o staročeších fakt nežeru.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Beru, koukal jsem teď na to zpětně a asi Calebovi křivdím. Nemohl už s tím nic dělat. V rámci toho finiše živě jsem byl plný emocí, bo mám Peťka rád a mohl klidně vyhrát, byl na dobré pozici na třetím a vypadal, že energii má, hodně se vozil a čekal.

    Tak si tu nebudeme kazit fajn atmosféru, OK? ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Za prvé děkuji za vyšší dívčí... Ale to tak není, už si jen leštím své staré ego v kategorii, které říkám "krize středního věku" - všichni se snažíme dokázat, že na to ještě máme, ale věk neošálíš... ;)

    K věci - ne nebyla to chyba Caleba. Alespoň si to nemyslím. Myslím, že prvotní impuls dal Peťo, že ho trochu vychýlil, pak už to šlo ráz naráz souhrou okolností, Merlier jednou nešlápne, pak vyrazí vpravo, přeložení.
    Za mě prostě spurtérský souboj, který mám rád, za mě v pořádku. Ale na začátku byl Peťo tvrdý. Dnes se to už trestá.

    V součtu tam i chvilku před tím dost prasil, takže malé "tytyty" by zasloužil.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Sagan se vyjádřil k pádu jenom že je v pořádku a že to bylo nešťastné o Calebovi ani slovo, Caleb se vyjádřil že je to smůla o Saganovi ani slovo. Jejich týmy nikoho ze srážky neobvinily. Rozhodčí taky neviděli nic co by řešili ani na jedný straně.
    tak o čem se tady dohadujete?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Nedělej ze mne zas úplného blbce. V mých očích je to chyba Caleba, rameno nerameno. Neměl kam se vecpat a prostě se tam cpal. Kdyby to vzal vnějškem, ani neceknu. On se cpal do apexu zatáčky, když bylo jasný, že tam prostor není. Obhajuješ Schumachera, když sejmul Hilla. Já vím, že jezdíš vyšší dívčí, velkej respekt za to, ale tohle je ještě o level výš a Caleb to prostě vyhodnotil špatně.

    A ano, sám jsem si přeložil už třikrát a pak to bolelo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: To tvoje video začíná pozdě, není na něm to první Peťovo ramínko, tady v 2:35. Brání si svůj hák za Merlierem, pošle ho doprava, Caleb chce zpět doleva a zároveň vystartuje Merlier doprava a je to...

    Caleb Ewan & Peter Sagan Wipe Out In Stage 3 Sprint
    https://youtu.be/Oa7kHw9R-dI?t=154
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: To sedí od člověka, který ani neviděl, že si přeložil (pokud teda víš, co to je...). Můžeme se pak dohadovat, proč přeložil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Asi žiješ v jiném vesmíru. To, co jsem napsal, je pravda.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: prostě mancrush no....
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Jsem naprosto v klidu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Neříkám že ne, ale doprava ho poslal Peťo. Jinak si teda koleduje, dnes se už tak tvrdá jízda nenosí. Tím neříkám, že mi to to vadí, nejsou z cukru, nebo jak tu kdosi nedávno navrhoval nějaké tresty za doteky, že...
    CUKI: dtto. Prostě ho doprava poslal Peťo. Zbytek souhlasí...

    BURKHAR: Především se trochu vyklidni.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Kurva, uz jsem se radoval, jak si vas dam zase :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: jojo
    2:43 na tomhle videu

    2021 Tour de France - Stage 3 Highlights | Cycling | Eurosport
    https://www.youtube.com/watch?v=CWR-1S5pOtU
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Podívej se na to ty, díky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Haig taky skoncil?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: co blbneš? vždyť ti všichni jednou, jsou tam týmy co mají Ewana,Haiga,Solera.....teprve se začalo.
    ORPA
    ORPA --- ---
    NAKASHI: je to tak.

    "Máme nepríjemnú novinku, Caleb musel odstúpiť z pretekov," napísal tím Lotto Soudal na twitteri, pričom má ísť o zlomenú kľúčnu kosť.
    CUKI
    CUKI --- ---
    JONAS3: co to plácáš? Já vidím že Caleb objížděl zprava a zavíral se mu průjezd, tak zazmatkoval a zkusil to zleva, jenže už byl ale deset čísel před zadním kolem a nedal to a položil to, přesně před Saganem. Ten nejen že na to neměl vliv, ale už to ani nemohl nijak zvrátit. To se prostě stává, kdo se bojí musí zůstat doma. Tohle riziko tam je vždy. Naštěstí spurteři nejsou tak moc rachytický...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam