• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HLUCHEY: Já už na ničím nespekuluju, Velogames naklikaný, sázet na cyklistiku je pičovina, takže se jenom bavím závoděním. Mám to rád. :)
    HLUCHEY
    HLUCHEY --- ---
    BURKHAR: Já začnu spekulovat až třetí týden v horách.)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    spekuluju, že by zítra mohli zkusit poslat Vakoče do úniku...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: Majka je především d****, ten toho moc pro tým nikdy moc neudělal.
    ATOMIKS: Poslední 2 etapy, kdy budou (mohou) reálně bránit žluťák, udělají vše, aby jim zůstal i na první horskou etapu. Plus to, že jsou to etapy pro ně. Takže si to Vakoč dnes i zítra pěkně "vloží" ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: IMHO jim to bude nařízeno, ať se jim to bude líbit, nebo nebude.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BURKHAR: já jim taky přeju, nejvíc kvůli Vakočovi. ale myslel jsem to v tom směru, že dnes a zítra jsou etapy pro ně, přičemž dnes je rovina, zítra klasika, tak jestli se jim bude chtít po celé dva dny tahat kvůli žluťáku.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ATOMIKS: Těm to přeju, sympatický tým.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: V tomhle souhlas, UAE má problém, že nejsou kompaktní. Majka je žoldák, ostatní taky žádní extra domestici.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jsem si právě říkal, jak se k tomu již dnes postaví Alpecin
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: z diváckýho pohledu bych řekl, že chaos celkem chceme:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XAWYER: Ineos je sice nadupaný, nejbohatší a tak dále, ale letos moc nevím, kdo by jim to tam urval. Carapaz se nezdá být v top formě.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    XAWYER: Přesně, a od týmu člověka ve žluťáku se čeká, že jede tempo, stahuje úniky, hlídá útoky. Ale UAE je v rozkladu, jak píše NAKASHI.
    Na to jsem fakt zvědavý, aby nenastal chaos v celém balíku v okamžiku, kdy se čeká, že na špici bude 5 lidí z UAE a ti nikde. To bude dost nová situace pro celý balík :D :D :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Já mu celkem věřím. Pokud nepřijde pád / zranění / úbytek sil. To je na druhou stranu dost proměnných. ;)
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    Tak loni strávil celý závod přilepený na zadním kole Rogliče a nemusel nic, ale ted bude mít mnohem těžší.
    Jetstli si bude muset sám stahovat každý utok Ineosu a Jumba, tak ho to muže brzo odvařit.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Je to pro něj nová role, být takto vepředu od začátku, je to on, kdo bude hájit pozici a ne útočit. No uvidíme na prvních kopcích, až se přesype pořadí na lidi na GC.
    Moc nevěřím, že to uhájí, ale rád se budu mýlit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XAWYER: On si tam už někoho najde, s kým se bude vyvážet, toho se nebojím. Teď spíš čekám, co ostatní, protože někdo IMHO zaútočit určitě zkusí. Pog je fakt fenomén, z něj bude klidně druhej Eddy Merckx.
    ROMI
    ROMI --- ---
    on to zvladne i sam v klidu :)
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    Pogačar má ted na většinu lídru ostatních týmů cca dvě minuty.
    Jestli všem nadělí +- minutu i v tý poslední časovce, tak aby měl někdo reálně šanci za žlutý dres musel by na něj v horách najet minimálně tři minuty. No bude zajímavý, jak zvádnou UAE bránit lídra v kopcích, ono je možný že tam bude Pog zase uplně sám.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    bude na to sam, UAE mi moc tymovej neprijde. Formolo nic moc, McNulty vcera posledni (asi je potlucenej?), Rui Costa a Majka ty mu moc pomahat nebudou, Hirschi taky ne.. jako loni mel taky smulu na defekt pri ty vetrny etape a pak to sam dotahnout nedokazal. to uz by letos dopustit ale nemeli, ikdyz je to spis tym soliteru.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: uvidime, nejspis jo. Jumbo nebo Ineos do toho musi zkusit slapnout a dostat ho pod tlak. navic den blbec muze mit kazdej (viz treba Bernal letos na Giru)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam