• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: A odpověď je takhle formulována, protože nenávidím idioty, kteří překrucují realitu, tvoje tvrzení je na úrovni voličů SPD. A tím nemyslím pedály.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BURKHAR: velmi inteligentní odpověď, děkuju, vypovídá o mnohém. A i kdyby to byl úplně jiný případ, i když není, tak nemít rád cyklistu kvůli tomu, že omylem najede na hrazení a dá si sám na hubu, to je obdivuhodné samo o sobě.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JAZ: Piču, vyndej si oči z prdele. Úplně jinej případ.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BURKHAR: cože? To je jako říct, že nemáš rád Jakobsena kvůli incidentu s Groenewegenem.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HELLISH: Já ho nemám rád kvůli tomu incidentu s Peťkem.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    D1RABBIT: teď někde v rozhovoru řekl, že se zamlada choval jak idiot, to zas nedokáže úplně každej:) taky jsem ho dřív nesnášel, ale letos zatim dobrý
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: A kdo ho tu znevažuje?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Cava nějak moc rád nemám, ale nelíbí se mi tady to "znevažování" vítězství. Je to Tour de France a jsou tam ti nejlepší. Navíc některé etap byly dost náročné, v kopcích jel na špici balíku a předvádí výbornou výkonnost, ve spurtu pak porazil papírové favority (rychle klasikáře) a je tam prostě nejrychlejší a má nejlepší tým, je to týmový sport .) Ewan by ho asi dal, ale není tam a ostatní na tour nevzali :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak jaro měl moc dobrý. Pravda, že je to klasikář na kratší etapáky a uvidíme, jak mu zbyly síly.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: ono to zas takové překvapení není, už před tour jsme tu psali, že ty profily jsou až do 17.etapy relativně lehké, a můžou se vepředu udržet i klasikáři i když jsme mysleli spíš na VanAerta a Alaphillipa.
    ve středu chytne pár minut a vypadne z desítky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: a Morkova jsem dal taky, hlavne kvuli tem rozjezdum, i na rychlostni premie, ze za tech 6 bodu vim, ze neco udela vzdy :) bohuzel mam uz tri kteri kvuli padum skoncili no
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: ja ho tam mam, potom co vyhral ty etapy, tak mi prislo, ze neco da i tady kor v quickstepu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pro mě je zatím největší překvapení ten Lutsenko. O tom ještě uslyšíme.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    KEIKIN: Třeba já, za ty prachy to byl zlatej kauf:)
    S podporou QS by nadělal hromadu bodů každej aspoň nadprůměrnej sprinter, ale samozřejmě ve 4 vítězství a zelenej dres jsem nedoufal..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: který blázen by bral před tour Cava do své sestavy vela ? :-). Pogačar je jistý a Quicksteppřeveze Cava přes hory do Paříže. Vzbuďte mně na olympiádu :-)))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    D1RABBIT: nezklamal. Možná jedná o prodloužení kontraktu, ale jsem líný si to googlit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Překvapivý vítěz.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Tak to jsem ho podcenil, evidentne to tam zna dobre.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAKASHI: Jojo, dobře se tam řežou.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Dneska me to bavi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam