• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUKI: Nuda to vůbec není, závodí se naopak na plné kule a je to zábava sledovat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAESTRO_007: WTF? Podezření na doping?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Policie prohledala hotel týmu Bahrain Victorious | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/aktuality/policie-prohledala-hotel-tymu-bahrain-victorious
    CUKI
    CUKI --- ---
    koukám že jsem o nic nepřišel. Letos pěkná nuda. Sagan out a Pogačár si muže zajet v průběhu na jedno...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Letmý pohled do velo tabulky mi dává poměrně jasnou představu o mém celkovém umístění.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Burkhar: A přitom nemusel. Stačilo jet za Carapazem :))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Pořád věřím, že se s tím nebude párat, pohlídá si správný vláček a pak to tam narve nahoru tak, že je bude předjíždět jednoho za druhým. Předvedl to letos už vícekrát. Já mu věřím. :)

    WvA je favorit, ale toho může dost zlomit ta rampa (i když jeho vrchařský potenciál nijak nesnižuji).

    Pog je letos fakt o parník jinde. S jakou pohodou a přehledem si to jezdí. 55 km do cíle ztráceli 8 minut. A on to tam takhle nasype, jako by se nechumelilo. Borec!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: Tam je poslední vrchol 34 km před koncem......pak je rovina, sjezd,rovina. Těžko budou jezdit po jednom. Pořád je největší favorit WVA. Taky další co umí přejet kopec a zaspurtovat jako Uran......Remco taky není bez šance.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEIKIN: O tom nepochybuj.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Ještě vyhraje i Olympiádu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pogačar je z jiné planety prostě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Bájný vlak INEOSu je jaksi out of order. A o Mvistaru raději nehovořím.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    BURKHAR: rvačka o HC..to je letos taková zkouška neúspěšných GC jezdců (stájí), taková druhá šance.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Žádné velké překvapení to nebude IMHO. Vepředu se porvou o HC a teď už nemyslím, že by to někdo změnil. I když, kopce jsou to brutální.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska to bude brutální, nejdřív 7 m/s do boku a pak ty kopce. Dneska budou lítat minuty v první desítce. Na 2-10. Místě se to může kompletně přeskládat. Carapaz může na pódium a mohl by se i Mas klidně posunout hodně dopředu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KEIKIN: Kdo včera neměl možnost sledovat, udělal jsem takový souhrn:
    tdf
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MATISK0: jak se daří, dycky je potřeba přistříhnout křidélka, to se děje všude napříč.
    Jak se psalo, že před tour skoro nebudou úniky..a hle..Patrick si jede 70 km sólo jízdu...Jelikož si přeju silnou němceckou stáj, tak jsem za to rád, že Bora nasbírá pár lajků :-) i po odstoupení Petera.
    BATY
    BATY --- ---
    MATISK0: hmm, uz to tam neni :(
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: simtě Indurain s 86 kilo klidně v kopcích vyhrával......ale to byla holt jiná doba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam