• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: podle mě není, nominace jsou uzavřené
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Je nějaká šance je nahradit? Že by se dočkala Nosková? nevím, jestli je to možné a pokud jo, jestli je teď hned někdo schopný najít letenku a do Tokia a někoho, kdo v řádu hodin odletí.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jsem se podíval poprvý pořádně na časy a je to pěkný, v sobotu ráno hezky u snídaně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: každopádně jsou v karanténě a bez tréninku, víceméně bez šance se tam nějak chytit
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jsem zvědavý, jestli pojede v sobotu Štyby sám, nebo ne. Protože na palubě speciálu s covidem byli i Kukrle a Schlegel. Teda i Neumanová.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CUKI: jenže to se úplně něco jiného než jet hodinu v kuse kopec konstantním tempem. Tam to je hodně o váze kterou s sebou člověk tahá.
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: To by jsi se možná dost divil, co někteří cvoci dokáží vymyslet na MTB trati. Ono MTB není jen o krátkých tratích, ale i o velmi extrémních vytrvalostních závodech ala ESR... :-D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: na horských kolech se jezdí krátké intenzivní kopce, ne 20km v kuse do 9%. To je trochu rozdíl
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ROMI: Je to úplně jinej sport.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    ROMI: jak je dlouhe stoupani na biku? Jak dlouhy je zavod na biku? MvP je daleko vybusnejsi, ale nema ten motor ze zaradi a jede
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Do hájka zeleného... díly nic. Kola nic. Přezbrojení nechám na příští rok, akorát, s tímhle neustálým odkládáním si budu moct koupit karbona ka Campagnolu místo původního hliníku na 105.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT:
    PAN_SPRCHA: jakej je teda rozdil v horskych kolech a jezdit hory na silnici, pac na horaku ty kopce dava v pohode, jde spis o ty tahly delsi kopcovity etapy?
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: moc pěkný watty na kg! Takhle si v prvním hrábnout kole s vědomím, že tě ten samý kopec čeká ještě čtyřikrát, to je solidní test psychiky :D
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Pěkný, asi bys měl reklamovat wattmetr ;)

    BTW, používáš Strava Sauce?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0: Jé, to zrovna jedu v PCM. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Amatérské bych neřekl. To je prostě závodění. Jako jo, taky už jsem si někdy máknul, třeba Brno - Vídeň - Bratislava - Břeclav, ale pak jsem se u kamoša v Břeclavi probudil a skoro jsem nedošel na záchod. A pak ještě čtyři dny totální bolest všeho při každém pohybu. Jak prkenný panák.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    🤔

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BURKHAR: No, a to mi první skupina ujela a 2 km jsem to sjížděl. Takové amatérské závodění.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JONAS3: Ty jsi dobrý blázen. :) Bych umřel na místě.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: excelovat ne, ale kdyby si tělo přizpůsobil na vytrvalost, tak může na gumě někde vzádu držet náskok, který si agresivní jízdou získá v rovinatějších etapách. Pro mně typově takový Alafilip verze 2, výkonější a lepší. Při některé budoucí GT (zrušené etapy kvůli počasí) by mohl takto pomýšlet i na top 5. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam