• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: no hlavně se tam nikdo jinej ani náznakem nerozsekal. Holanďani mají nějaký problém se sluchem poslední dny
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Výmluvy. Prostě to nedal.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    hovno technicka chyba :)

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: zajímavá analýza.
    Btw. Je možné do budoucna uvažovat do tvarovatelných řidítkách ? Víš, že by sis je vytvaroval do pevné pozice dle povrchu který jedeš.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Pidckock jezdil od května MTB, sice měl pauzu se zraněním, ale i tak.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: udělal chybu stejně jako minule Sagan, drželi se na silnici moc dlouho před závodem a pak dojeli na techniku.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: To nemusí bejt o technice, prostě tam nejel sám, nevíš co se před tím událo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Cink to svlíknul celý, to je spíš chyba než smůla, stejně jako pád. musel vzít nějakej šutr ze strany.
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: Když někdo vyhrabete video jak letěl, tak to sem dejte pls. Já to neviděl, zrovna jsem vezl děti na MTB tábor :) A co jsem zatím hledal, tak to byl samý clickbait...
    BATY
    BATY --- ---
    to jo, málem jsem se rozbrečel
    CUKI
    CUKI --- ---
    tak to nasere
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    cyve ten pičus co komentuje na čt sport je v takový extázi, jako by jeli poslední rundu :-)
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Nemuzu najit zaznam, co se tam stalo?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: “If I’m to be completely honest then this [the race/what happened] was shit. It was a pretty bad representation of female cycling," Uttrup Ludwig told the Danish Broadcasting Corporation (DR).

    To byl tak strašnej závod? Neumannová 33.


    PAN_SPRCHA: Marianne Vos to prý věděla.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: to teda vůbec ne, my vysílačky taky neměli kdysi dávno ale jako rozhodně jsme nepočítali kolik je před náma lidí. To na nás řvali lidí z týmu rozstrkaní podle cesty. Rozhodně si to neřešili závodníci sami, kolikrát jsi si ani nevšiml že se někdo z úniku zařadil nebo třeba dostal defekt a míjel si ho ve škarpě.
    Kdo zrovna nezávodil šel se stopkama k silnici a řval na ostatní.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Zrovna u ženských je olympiáda největší závod, je to sice hezký underdog Story, ale jinak je to docela průšvih
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: v normálním závodě by se to nestalo, zákaz vysílaček by byl ještě v pohodě, ale do Japonska prošlo jen naprostý minimum realizačního týmu, u trati neměly nikoho, on to těm holanďankám neměl kdo říct. Na ceduli jim ukazovali čas, ale jenom jeden, tak se vcelku logicky mohly domnívat že je to jejich náskok na další skupinu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    závod žen měli teď opakovat v televizi, ale čt na svůj program kašle od začátku olympiády
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam