• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Ano, to myslím.
    Ještě se mi do toho ale motá i 2016, 11. etapa (co jsem našel) - Sagan, Froome, Thomas a Bodnar ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Anebo Tinoff "časovka družstev", když foukalo. To bylo taky docela legendární.
    Škoda, že to je "jen" Avenire, ale ta 10. etapa byla taky hodně dobrá. Stát se to ve WT, tak se o tom píše ještě rok.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak on Rogla klidně může ještě zas hodit tlamu, jakkoliv mu to nepřeju. Je to prostě janek. Jinak mne překvapilo, že Ineos vůbec nemá formu a nehrotí to.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rozhodnout může kterákoliv etapa. Viz třeba včera, nebo spoustu rovinatých etap, kdy se to na terezínu rozdělilo.
    Klidně i 20. etapa, teda z pohledu kopců, může být zásadní. Je to předposlední den, 3. týden, všichni jsou už dávno na hraně, spoustu z nich i za ní...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Rozhodne kombo 17-18. etapa. Kdo to zvládne, tak časovka už ho neohrozí.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Roglic da kazdymu z hlavnich souperu na celkovy poradi v ty casovce nejmin minutu az dve

    Ineos vypada uplne mimo formu a ta jejich taktika nedava moc smysl.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BURKHAR: ja jevim, Carapaz i Bernal mi proti Giru/Tour oba prijdou z formy. na podium zautoci spis Yates bych rekl.. rozhodne se vsechno az na Lagos Da Covadonga a den po tom na tom novem dost silenem vyjezdu na Gamoniteiru. pokud nekdo muze Roglice ohrozit, tak je to Mas. cekal bych ze Movistar musi mit ten kopec zmapovany a vedet presne kde a jak zautocit. ale do ted to vypada, ze Mas je rad ze jede na druhe misto a drzi se Roglice.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SUMAC: Naopak, z má jiných strach. Bude mít co dělat, aby v klidu přejel ty hory. Vůbec bych se nedivil, kdyby se teď do toho neopřel Ineos s Carapazem a Bernalem. Mas jede taky skvěle, Lopèz to samý. Máme teprv začátek druhého týdne. Nic není rozhodnuto.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: porad ma vitr z Pogacara asi. asi mu jeste nedoslo na posledni casovce ho Pogacar nemuze predjet
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale prisel mi ten pad spis jako smula dneska u nej, no chtel jim natrhnout prdel, je zavodivej posledni roky, mam radsi, kdyz bojuje nez se schovava :) ale aby na to nedojel no
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    jsem toho Landu nějak přechválil s tou konzistencí v TOP10, dneska si vystoupil z pořadí
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Taky nechápu, co si tím chtěl dokázat. Zbytečný risk.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BURKHAR: ale proč blbnul? V časovce dá každýmu z těch co jsou za ním dvě minuty, stačí mu pasivně jet v klidu. Tým má dobrej.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ale wanty teda jedou ... nejdřív červený taarmae a teď eiking, ten může vydržet až do soboty červený
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PAN_SPRCHA: Měl štěstí, kdyby tam nebyl ten štěrk na krajnici, letí přes svodidla.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: se mu nic nestalo..... stejně jsem to moc nechápal o co se tam snažil
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0: Jojo, ale tak nějak jsem ten pád čekal, když jsem viděl, jak to hrotí.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Boze Roglicu, tak se snazil a pak k prdu
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    tady sem narazil na par libovych dokumentu ze 70tek:
    A Sunday in Hell (1976)
    https://www.youtube.com/watch?v=zxBTVU9JDrA

    https://www.youtube.com/watch?v=9cQSqoGopLg
    23 Days in July - 1983 Tour de France
    https://www.youtube.com/watch?v=93Cb5tfD_PY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam