• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MISO
    MISO --- ---
    FORELLI: 5100 km cca, prestal som jazdit koncom septembra, mal som nejaky problem s chodidlom od behania :-/
    MISO
    MISO --- ---
    BATY: Pockaj do konca dna, obcas to klesne
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak co trocha osobních silvestrovských statistik, ať to zase trochu oživíme? Kolik najeto/nastoupáno...
    BATY
    BATY --- ---
    Taky jsem chvíli po Covidu (měl jsem to na začátku prosince), když už si myslím, že dobrý, tak na to na chvilku vlezu, včera Zwift hodinku šmudlání na 170W a druhý den pak klidový tep vystřelí někam do oblak. Takže pořád to asi není úplně ok...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: mám to podobné, po covidu jsem teď vyjel jednou a přišlo mi to jako že jedu od nuly...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: U nás bylo -17°C.
    ATOMIKS: Bohužel na kolo teď nelezu. Jsem čerstvě po prémiové chřipce a nějak mi to nesedlo, tak musím opatrně, zkusil jsem to den po izolaci a tepy byly pěkně vysoko a 3 dny jsem se z toho dostával. Takže až zítra zkusím lehce hodinku a fous.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jako byli hustý, já když vystoupil z auta, že se půjdu vyčůrat, tak jsem se musel držet hagusů, abych se neklouzal
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: nejels náhodou na štědrý den krz Českou Kamenici? jsem tam potkal peloton asi šesti bláznů
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Viděls tu zimu dneska? U vás na severu asi pohoda, ale v Praze ráno - 11!

    ;)
    DEB
    DEB --- ---
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Pogacar vyhral dnešný cyklokros v Ljubljane

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Anebo zimák, na Stravě AntiZwift klub a jedem ;)
    BATY
    BATY --- ---
    LARS_GUNNER: Tak wahoo kickr bike nebo tacx neo bike, stages...
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Tak válce ještě nemám, ale padla doma otázka na stacionární trenažér, na kterém bychom mohli jezdit oba. Je toho tři prdele, a ani nevím, kde začít.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Tři oříšky pro cyklokros

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A já jsem (pardon za lehké OT) ve 22 letech vyhrál suverénně Giro! ;)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mimochodem Rogla prodloužil do 2025.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    KEIKIN: Almeida jede od 2022 za UAE a cely tym pojede na neho. Remco pojede akorat Vueltu s tim ze ji bude mit narizenou dojet, sef uz prohlasil, ze mu sedi trat postavena na pristi rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam