• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    VITI: No to mi povidej. Byl jsem najíždět km ve Španělsku, před 14 dny jsem se vratátil. První týden tady ok, ale teď mám vedle sebe oblečení, že se obleču a půjdu na kolo, aby "se to neztratilo", ale vůbec se mi do toho nechce. Venku 1°, fouká... No alespoň trochu.

    Jinak tohle je náš úlovek z Coll de Rates ;)

    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: je to k posrani. Podarilo se mi celou zimu jezdit venku a ted 2.dubna vytahnu valce :-) V Brdech je normalne na bezky.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Gran Premio Miguel Indurain, Estella v nadmořské výšce 421 m, 3° C ááá

    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Do obeda ožratý

    RICK
    RICK --- ---
    když jsme u těch dokumentů, tak o víkendu by měla vyjít 3. řada The Least Expected Day.. ale nevím teda, jestli zase na Netflixu

    López describes dramatic Vuelta abandon and Movistar exit in documentary | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/lopez-describes-dramatic-vuelta-abandon-and-exit-from-movistar-in-documentary/?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    @NetflixUK
    ·
    2h
    ON YOUR BIKE: Netflix is partnering with the ASO to make a documentary series on the 2022 Tour de France.

    From the producers of Drive to Survive, the series will follow 8 teams as they prepare for the iconic road race. 🚴🚴🚴

    The teams that will be involved in the project, if it goes forward, will be: Quick-Step Alpha Vinyl, Jumbo-Visma, INEOS Grenadiers, Alpecin-Fenix, Movistar Team, Groupama - FDJ, AG2R Citroën Team and EF Education-EasyPost.

    aneb Jozka Cerny a Tim DeClerq na 95% vsech zaberu :) zbytek Pogacar ve zlutem a hadajici se Movistar
    RICK
    RICK --- ---
    PAN_SPRCHA: pravděpodobně nepojede
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    RICK: a pojede tam teda?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    RICK: jeden se uzdravi, vyhraje, a clovek uz se tesi a rusi plany na Nedeli, a druhej hned onemocni. to je nejake divne. se sobe vyhejbaj stejne jako Roglic a Bernal s Pogim.
    RICK
    RICK --- ---
    jaj, a je po prdeli
    Van Aert is not feeling well and skips Tour of Flanders recon
    Wout van Aert is not feeling well. As a result, he will not join the Tour of Flanders recon. His participation in the Tour of Flanders is unlikely.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: podle průběhu posledních km jsem teda moc nepředpokládal, že vyhraje :-). Závod moc pěkný

    Van der Poel nebyl zcela spokojený s dnešní formou, ale s výsledkem samozřejmě ano: "Rozhodně jsem se necítil jako nejsilnější ve vedoucí skupině. Tom Pidcock a Tiesj Benoot udělali největší dojem, ale já jsem byl vždycky tam, kde to bylo potřeba. Myslím, že jsem zajel perfektní finále závodu. Posledních deset kilometrů bylo těžké kontrolovat. Snažil jsem se dotáhnout dopředu, zejména když byli Pidcock, Benoot a Campenaerts pryč. Bylo to opravdu těžké, dostat je zpět. Jsem rád, že jsem to zvládl, i když to bolelo."
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    ROMI: myslím, že to byl jeho 3 závod od pauzy
    ROMI
    ROMI --- ---
    je to frajer, prvni zavod po nezavodeni a to nastoupil jen, ze odpadli lidi treti a ted hned vyhraje :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jo krasny zavod s predvidatelnym koncem
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Zaver bylo super zavodeni, poslednich 8 km non-stop nastupy
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    SUMAC: no Pogi to asi neda, v tom uniku je to samy casovkar a prumerna vyska je 190cm. plus Pidcock...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    RICK: to je jak z blata na Donbasu do Louze u Prahy.. skoda ze si jej nevzal nejaky Italsky PRO team.
    RICK
    RICK --- ---
    tak i druhý Čech z Gazpromu zachráněn

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    krasny zavod tedka. Pogimu ujeli a ted se to snazi dojet.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: má ještě smlouvu na dva roky.......
    V tom týmu je 18 Belgičanů, klukovi je 19, nemusí hned běžet za prachama někam do tramtárie.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: vzhledem k tomu jak se na nej cely tym v nedeli vysral a nechali ho dojet samotnyho na 48 miste tak bych tipnul, ze nevydrzi ;)

    on je presne ten clovek co po nem sahne UAE az pujde Ackerman do haje za rok...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam