• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    🏥 Sonny Colbrelli Medical Update

    The clinical examinations have shown further improvement of cardiovascular health clearing @sonnycolbrelli to start taking up leisure rides and light physical activity.

    Read more ⤵️

    🔗 https://t.co/ax33u5fML1

    📸 @SprintCycling https://t.co/cQf7dt2rSd
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    To uz je 5 let, kuva to leti

    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    RICK: nechci keikinovat, ale já už to tu před časem promoval: [KEIKIN @ Silniční cyklistika]
    RICK
    RICK --- ---
    možná znáte, doporučuji kluky sledovat, jsou hodně aktivní, rozbory před i po závodech :-)
    https://www.youtube.com/c/Dojeto/videos
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: každopádně Wout na Lutychu krásný výkon. Jak to nevzdal a tu skupinu si ještě dojel a zaspurtoval. Dovezl tam i toho Hermanse. A Remco neskutečný. Naprosto zaslouženě, nástup na výkonnost a žádný vrchař neuvisel a udržel to až do cíle. Chvílema to za ním vazlo, ale občas jeli na plno a stejně to udržel.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: nechci byt za "keikina" ale je to stejné jako se saganem v nejlepších letech, pokud je nejlepší tak se má zvednout a ujet .) ..tak jak to dělá šampion
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: MDVP má tu top10 bilanci na monumentech ještě šílenější: posledních devět co jel skončil vždy v top10.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Nebo možná ne vsechny monumenty ale jsou to jeho dojezdy letos na klasikach. Seme to pomotalo v hlavě co sem zahlid. Ale Woutik je prostě machr co doplácí na to jak děsně je dobrej ve sportu kde člověk musí spoléhat na soupeře.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: ale I tak mi je Woutika silenr íto. Dojel všechny monumenty v top 10. 100% bilanci jako on neměl nikdo v historii a stejně je mu jeho pile a poctivost naprd
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: tak já jen píšu, čeho jsem si všiml. Příčiny ochablosti vlčí smečky jsem nezmiňoval.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: A QS je z toho pak nemocný? A lámou si kosti?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: no při jarních klasikách, že si to čelo hlídají.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Myslíš marodce, nemocem, zlomeninám apod. v QS? Nebo jak to mám chápat?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: Letos tomu hodně na jaře šefuje INEOS, co jsem si všiml.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MATISK0: Tak to zase pro Lefevera taková výhra nebyla. QS si to letos teda slušně vyžírá.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: však jo. Ona je to takticky správná varianta.
    Příště může vyhrát někdo z té skupiny kdo tentokrát ujede.
    Kdyby se furt spolupracovalo a dojíždělo tak vyhraje všechno WVA
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: dojeli a pak by vyhral WVA takže to dopadlo pro členy ty skupiny úplně stejně jaký kdyby spolupracovali. Vyhrál Belgičan a oni se nenadreli.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: jasně že by ho bez taktizování dojeli, o tom není žádných pochyb.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JONAS3: jj, já jen že taktizovat proti Remcovi vepředu je...jak to říct - sázka na nevyhru. Otázka ovšem je, jestli by ho i při vzorném střídání dojeli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam