• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Ale je to bez chladiče, nepopraskají mi dráty? ;)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale to je moc pěkný výsledek!
    Vuelta a Burgos Feminas 2022 Stage 1 results
    https://www.procyclingstats.com/race/vuelta-a-burgos-feminas/2022/stage-1
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    testujeme teď slovinské desky SINTER. na enduro super a závodníci si pochvaluji že nic lepšího neměli.

    Dělají i silniční

    Road
    https://www.sinter.si/en/shop/road-14
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: na mtb jsem misto XT nahodil Force (oboje polymer) ... zmenu nepoznam, tak je vyhledove zkusim i na silnici.
    JONAS3: teda ta orange by mi sla k ramu :-) ze uz bych ladil i desticky :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Tak originály rozhodně nekoupíš. Myslím, že asi budeš muset kopit cokoliv, co bude a bude tam pasovat, protože je to velká bída.
    Dnes jsem to zrovna hledal a vypadlo na mě třeba tohle, vypadá to cool :D, ale jak to brzdí, ti neřeknu
    https://www.amazon.com/Inkesky-Pairs-Bicycle-Brake-Resin/dp/B0999N6XWK/ref=sr_1_3?keywords=Shimano%2BL04C%2BBrake%2BPads&qid=1652968501&s=outdoor-recreation&sr=1-3&th=1
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JAZ: Zeptej se Keldermana.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Nemá někdo kdo jezdí déle na kotoučích tip na dobré brzdové destičky na ultegru? Čeká mě po přechodu ze špalků první výměna a sám jsem překvapenej, kolik existuje výrobců :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: zůstane u QS.
    Cavendish vydělává na jménu, je mu fuk kolik mu kde dají, on je značka sám o sobě.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    the Inner Ring
    @inrng
    ·
    2h
    Mark Cavendish tells this morning's La Gazzetta Dello Sport that he wants to carry on racing, "I can still be competitive at a high level for at least two more years"

    tak vsadime se, kam pujde? Ja bych dal litr na to ze by skoncil v Israel Prem Tech, akorat ze do druhe divize s nima asi nepujde.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BATY: tak planuje to a včera to říkal že se na to těší, ale musí zůstat v limitu v horách před tim
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: Caleb stoji 2x tolik, ma o 10 bodu min a deska to mozna zabali ;) a Dianese snad po tyhle vyhre se nakopne pojede az do Verony nebo aspon do Trevisa coz je posledni rovna.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: neni to nymand, mam ho ve velo games! a konecne ted na Giru je No1 a Cees Bol jede pro nej.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: vsazet se nebudu, ale ze by Almeida tak desne nemel na Bardeta s Carapazem neverim. Doma mam jeste ve skrini i dres Lance z Discovery Channel, klidne ho zas oprasim jestli to tak opravdu dopadne.
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA: Ve zpomaleném záběru vypadal, jak když tomu nemůžu uvěřit...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Gaviria konečně přespurtuje ty tři favority a kde se vtlzal, tu se vzal se vynoří někdo, kdo v životě nevyhrál jediný WT závod ani etapu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Almeida bude před časovkou mít tak čtyři minuty na špičku.
    Však uvidíme. Můžeme se vsadit. Kdo prohraje bude nosit týden ikonu Armstronga
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: Carapaz a Bardet je muzou vyuzit k trhakum, ale neni to Asturie s nepravidenyma usekama nad 20% a Almeida je v pravidelnych kopcich jak lokomotiva, sice nema vybusnost na to utocit, ale tempem tyto kopce umi jezdit a utoky dojizdet i bez domestiku. Podle me pokud bude Almeida v top forme a citit se OK tak to tim svojim pravidelnym tempem muze udrzet az do casovky. uvidime, kazdopadne bude to asi letos zajimavejsi nez loni kdy to Bernal zajel cele profesorsky a bez vetsich problemu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Když se jela Marmolada posledně tak v první desítce dojelo osm po jednom a jedna jediná dvojice a rozdíl mezi prvním a desátým byl 3:27.

    To fakt není kopec na uvisení


    krásnej kopec to je:

    anonymous
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC:viděl si ty etapy v posledním týdnu vůbec?

    jen na tý Marmoladě se dá urvat minimálně minuta na posledním kopci v Aprice taky budou dojíždět po jednom a budou tam padat desítky sekund.

    a v časovce najel Almeida na Carpaze 10 sekund....na 10km, tahle bude mít 15km tak to bude kolik? více než dvacet sekund rozhodně ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam