• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    NAKASHI: Taktéž jsem si říkal, co tam vymýšlí sám, to byl úplný nesmysl.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    SUMAC: nejlepsi bylo v patek nebo sobotu, jak jel asi 20 km pred pelotonem hned nazacatku etapy :))) boze muj
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: on hlavne jede cely Giro jako by to bylo 60 min cyklokrosu jednou za tyden. bezhlave honi uniky a neumi moc spolupracovat a taktizovat. naslapal toho 3x vic nez nejaky Kelderman nebo Almeida.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: jj vim ono se to tak jelo i pred par rokama. Uz si tu stage vubec nepamatuju. Na wiki pisou, ze prvne se jelo 1990 taky z Edolo, ale kvuli nebezpecnymu sjezdu se to pak jezdilo radsi z druhy strany. Takze sjezd tam bude letos asi hodne o hubu.
    Navic tam maji byt nejaky prehanky nebo bourky.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    VDP má šanci možná na té devatenácté, jinak ne. A působil poslední dny už poněkud unaveně.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT:

    NAKASHI:

    Mortirolo se jede z ty "lehký" strany. I když ta lehká je furt šílenej kopec
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: ted jsem koukal na stage pres Mortirolo z roku 2012, jak ji vyhral De Gendt, a v tom krpalu tak uzka silnice uplne obsypana lidma, ze sotva projel jeden clovek na kole nebo na motorce, fakt bozi.
    Doufam, ze v utery za to vezme Bora hned od startu a budou se dit veci.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: normálně ho utavili, jak fyzicky tak psychicky. koleno to nezvládlo a je známo, že problémy s kolenem jsou kolikrát z větší části psychosomatické :-)

    Nebyl by první ani poslední, se mi vybavuje O. Cink když šel do Bahrainu, nejezdil vůbec špatně, ale v půlce sezóny v 19. etapě TDF to zabalil. Pak vykládal že byl úplně přetížený a že nezvládlo jeho tělo jak ho tym chce využít na 110%. I ten počet kilometrů/hodin závodních je extrémní. To v jiném sportu není.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: zejtra se šlape do Apriky, to asi nebude nic pro něj. Placku do Trevisa si ohlídají spurterské týmy
    víceméně 19 je poslední pro něj, tu vyhraje určitě únik. zbytek je čistě horskej.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    D1RABBIT: to by pak nepodepsal znovu do BORA a netrapil se tam ti zpusobem kterym se tam trapil
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: to mi prijde prehnany, byl nejak zranenej ne porad pak, ale pravda, ze moc informaci se ven nedostalo
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Souhlas. Mam proste radost z kazdeho dobreho vysledku Cechu, no. Mrzi me, jak dopadl König, do dneska nerozumim tomu, co se stalo. Hirta chci videt nazivo, takze beru volno a vyrazim, jestli skonci v top10, tak to snad zapiju 😀
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Viděl jsem. Akorát myslím, a rád bych se mýlil, že to dál Babor nedotáhne. Je to čistokrevný spurtér, a takových je 12 do tuctu, bohužel. Jestli by to mohl dotáhnout někam do PRT docela pochybuji. Možná ale na dráze, bodovačky medison, bylo by super mít někodho zase na pořadí.
    Ale Bittner (to se nedá srovnat :D), je mu 19, team mu věří, nasazují ho, jezdí vepředu obyčejně v širší skupině favoritů. Teď se konečně v hodně pěkné společnosti dostal do desítky. Snad z něj něco ještě vyroste...
    DUKED
    DUKED --- ---
    A Babor 3. Na GP Gorenjska
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Opět pěkný výsledek od Bittnera!
    Rund um Köln 2022 One day race results
    https://www.procyclingstats.com/race/rund-um-koln/2022/result
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: tam klidně může pořád dojít.....při tý rychlosti jako vypadávají favoriti, se mu stačí držet Carapaze.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Nibali bude bojovat do posledniho metru, strasne mu preju bednu
    ROMI
    ROMI --- ---
    dneska me prekvapili dedkove :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: to je kokot vzdy, kdyz ho dam do Velo a pak vzdy zajede neco, kdyz mu neverim :) nebo jen Vueltu jezdi dobre, nevim :) rozhodvoal jsem jeho nebo Hindleyho :D ale u Bory jsem si nebyl jistej, kdo bude lidr :) tady mi to prislo jasny
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    PAN_SPRCHA: Vůbec, bylo to dost nařachaný a pořád není nijak zásadně rozhodnutý GC.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam