• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: ještě Jan Hruška a růžový trikot po prologu .) Náročnost malá, ale trikot je prestižní dost
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: S Kreuzigerem asi souhlasím.
    Se vší úctou ke spurtérům, to se podle mě nedá srovnat. Hirt si to odedřel spoustu hodin skoro sám, spurt je prakticky dílem okamžiku a svým způsobem i náhody. A to píšu jako spurtér, své úspěchy mám ve spurtech. Kolikrát jsem vrchařům záviděl, že bych 5 spurtů vyměnil za jedno vítězství na kopci (sice tady na tom našem malém rybníčku, ale pro srovnání). A vidíš i sám, na Svoradu jako spurtéra jsem normálně zapomněl a to byl můj ikonický vzor :(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SMOKY: Dík, to je fakt.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nebo Černý? ale co se týče vrchařiny, tak mi přijde, že přeci jen Křižák sázel víc a dýl než jen jedno vítězství na GT (ve vší úctě a respektu vůči Hirtovi)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JONAS3: Mozna jeste Svorada ? Je to teda Slovak, ale jezdil za Cesko.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SMOKY: Tak jistě, ptám se v klubu "Silniční cyklistika", tak asi myslím silniční. V krosu, na dráze, nebo na bicích by to asi jen tak dohromady dát nešlo :D Anebo v kolové ;)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JONAS3: Ceske silnicni cyklistiky mozna :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak přemýšlím, nebyl to náhodou největší úspěch české cyklistiky? Udělal někdo větší? S čím to srovnat? Tak brutální etapa.
    - Křižák na Amstelu '13, etapa na Giru '12, GC ve Švýcarsku a Romandii, 5. na TdF '15
    - Leo na etapa na Vueltě '13 + nějaké GC
    - Štyby - Strade ++
    - Koňas - na toho by se nemělo zapomínat - etapa na Vueltě

    Co myslíte?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Přesně tak, úplně parádní načasování. A bylo vidět, jak to Arensman zkouší dojet, jak do toho dává všechno a Hirt to parádně vydržel a nezbláznil se. Zásadní byla pak i ta voda a neustlat si, jako za to klobouk dolů, v takové motivaci se dělají chyby úplně jednoduše, a zase nejet na hraně, tak ho dojede. Nemám slov.
    Navíc na Mortirolu to dojetí s Carthym, měl jsem strach, že to bylo moc, a vypadalo to tak, že to bylo hodně na hraně. Myslím, že to odnesl pak Carthy, že to přehnal, měl čas jet trochu déle a nevydat se tak. Přece jenom to bylo ještě dost před vrcholem a chvilku by to ještě sneslo pravidelné rychlé tempo, do toho místa, jak se to pak zlomilo a nebylo to tak prudké.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: bylo to super. Oceňuji i ten načasovaný útok. Už sem přestával věřit :-) a já to do úniku bylo zásadní...
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Ja vim, no. On ale taky muze bouchnout. Spoleham na jeho silne treti tydny
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: Hirt vyhrál etapu, drobky si může Arensman vzít ne?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Na Twitteri sa hlasuje cena za bojovnost, Hirtak mierne straca
    https://twitter.com/giroditalia/status/1529145213872222208?s=19
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ta desítka nevypadá nějak nerealisticky, za ním je Valverde,Lopez,Arensman všichni tam dneska taky nechali všechno
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: sobotni je dojezd do kopce bez sjezdu, takze no problem pro Almeidu. zitra bude prset a asi to bude easy pro unik.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: pořád je tam etapa zítra a hlavně ta sobotní královská.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: 19 min pozadu. finito
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: a kdyby bylo sucho tak je do 5 sekund. ale nevim jak moc musi mit aby tou casovkou vyhral Giro. bonifikace jdou proti nemu a jeho stylu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Kde je ten Martin? Na tom posledním kopci nechal tak 15 minut ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam