• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RICK
    RICK --- ---
    ajaj, Almeida out
    João Almeida out of Giro d'Italia following COVID-19 positive | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/joao-almeida-out-of-giro-ditalia-following-covid-19-positive/?
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: tak nejspis se tam rozhodne, kdyz nekdo nekoho netrhne v tom kopci :)
    RICK
    RICK --- ---
    totožná časovka se jela v roce 2019.
    ztráty na prvního Hagu:
    Bilbao 0:17
    Nibali 0:23
    Landa 0:57
    Carapaz 1:12
    Hindley 1:18
    Hirt 2:32

    Roglič přeskočil Landu na 3.místo
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    tu časovku moc přeceňujete.....
    je to 15 km ve Veroně, samá zatáčka, kopec......žádné dlouhé roviny pro lepší časovkáře.
    podle mě se tam celé čelo srovná tak ve dvaceti sekundách.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: o kousek lepsi, ne moc
    ROMI
    ROMI --- ---
    Landa nikoho neohrozi si myslim klasicky, bude rad za ten treti flek. A ma Carapaz lepsi casovku nez Hindley?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Carapaz tam taky hazel ruzne ksichty a vyrazy ale o nem je zname ze rad bluffuje. Bora me zklamala jako tym pac narozdil od Bahrainu v poslednich kopcich nemela zadne domestiky. Carapaz si to podle me pohlida a v casovce da obema par sekund a vyhraje.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: to je pravda, chvíli to vypadalo, že ho sám Poels utrhnul, ale on Landa taky umí zahrát dobré divadlo, možná mu to ti dva nevěřili.
    PAN_SPRCHA: tohle jsem si říkal i před tou etapou u Turína. Ale pokud chce někdo Carapaze porazit, bude ho muset překvapit, a v sobotu na Fedaie na to už bude pozdě.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Carapaz už si hlídá spíš Hinleyho, tam je to o sekundy. Zabrat kvůli Landovi by mohlo zbytečně ztratit
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: No počkej, mně teda Landa přišel včera na tom posledním kopci dost mimózní. Nebyla to vyloženě slabá chvilka, ale v pohodě rozhodně nebyl. Spíš tam byl za oči, i když se snažil "nastupovat" (to bylo hodně jako), ale pak tam předváděl divadýlko slušné. Potom si to dojel Poels, skočil mu do háku a hned si zase vystoupil, Myslím, že kdyby to líp pobral (pořádně si toho všimli) Carapaz nebo Hindley a jen lehce za to vzali, tak tak s nimi nebude a byl by rád, kdyby dojel s Almeidou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: ta páteční asi nebude žádný boj.
    Vyhraje únik a zbytek pojede až po ten poslední kopec dohromady. A na tom posledním se taky asi nikdo nepřetrhne před tou sobotní drsnou etapou.
    JAZ
    JAZ --- ---
    BADHORSE: věřil bych mu i na pátý, minimálně před časovkou se na něj může v posledních dvou horských etapách klidně dostat :)
    Jinak je zajímavý, že Carapaz, Hindley ani Landa zatím neměli jedinou slabší chvíli, mezi nimi to bude ještě pořádný drama.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    hirt jede velice dobre! jeste to 6 misto by mohl urvat :D
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Yates skoncil a tym aj moje nadeje vo Velogames, tesilo ma.
    Ale nazbieral krásnych 666 bodov 😃
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: a já si říkal že by to bylo dobrý udržet devátý místo a on se ještě posouvá dopředu
    ROMI
    ROMI --- ---
    a celkove uz 7. o vterinu pred buchmanem diky bonifikaci :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Hirt uz je lidr Intermarche, pozzo dnes odpadl
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nádherný závěr. Smekám před Hindleym. Letos pro mne největší překvapení.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Hirt treti a Almeida dostal minutu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Hirt treti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam