• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Opět krásný závěr.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Solidni breakaway.. dneska uz to dotahnou. Jinak nejrychlejsi dauphine stage od roku 1983 dnes prumer pres 45 km/h
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: jo budou, jenze po Dansku jsou vsechny etapy s kopcema vcetne kopcu pred cilem "spurterskych" etap a pokud za to unik veme a bude silny, tak je budou budou muset sjizdet naplno a vetsina tehcle spurteru bude trpet a al Groenewagen tedka na Dauphine. Wouta se tohle netyka, takze to bude mit dost snadny je vsechny potom porazit.

    na tuhle tour se tesim hlavne proto ze kazdy den se bude bojovat o unik jeste vic nez loni prave kvuli tomu jak jsou ty etapy postavene, a vsechny etapy jsou live od zacatku, takze to bude krasne zavodeni prvnich 50-100 km.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    What Was This KNUCKLEHEAD Doing? | Dauphine Stage 5 '22 | The Butterfly Effect
    https://youtu.be/DMVhG8W4yio


    Dobrej rozbor od Hornera
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: tam bude Jacobsen,Ewan,Bennet,Philipsen.......Takže ti mu to sjedou a Wout bude sbírat umístění v první pětce. ty ne úplný placky zase bude sjíždět Alpecin pro MdVP

    loni tam vyhrál za celý tour jenom Mohorič, jinak všechno nevysokohorský bylo sjetý.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    no Wout zrovna letosni tour chce jet na zeleny, a muze vyhrat vsechno, nebo to taky bude jeden unik za druhym a nevyhraje nic... jak tak sleduju Dauphine a i predchozi zavody, tak pokud je tam on tak nikdo nejede a vsichni se koukaj na nej a na Jumbo. a pokazdy to Jumbo sjede but v poslendim kilometru a zapoji jak Roglice tak ostatni vrchare, nebo to nesjede vubec.

    Na Tour budou v unicich daleko silnejsi lidi a Jumbo to imho tahat nebude pac pojede na GC, takze se klidne muze stat ze Wout nebude mit nic a sprinteri to vsechni po Dansku zabali. letos je to vsechno postavene pro Alaphilipa a jemu podobne a uniky to budou dost mozna vsechno vyhravat prave kvuli tomu, ze tam je Wout..
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: van Aerta :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hlavně mi napište koho nemáte rádi. Já si ho dám do týmu.....do konce první týdne ho budou sbírat ve škarpě.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Ono se da hrat na velo, procyclinggame, procyclingstats. Jine uz nehraji
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Na TdF snad taky konečně postavím tým, jinak to letos nějak nestíhám:)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    To byl dechberoucí závěr!
    BATY
    BATY --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ja hrat budu urcite, ale nemam cesky ucet. takze pokud bych vyhral (na giru sem byl druhej tusim) a hralo se o prachy, tak beru libry.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Já o peníze taky hrát nebudu. To raději věnuji něco na charitu. S mým výběrem budu opět leštit dno tabulky.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Aj za Dauphine může být odměna, i 1000 korun, nevadí mi to :-D:-D
    Jen to musí skončit teď jak je
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: ne že nebaví, ale není tam ta jiskra. klidně to může být 5 Kč, ale prostě něco motivačního - že sebereš prachy Králíkovi :-))
    ROMI
    ROMI --- ---
    KEIKIN: :D bez penez te to nebavi jo? :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    A co Velo na tdf, to bysme mohli dát nějakou motivační odměnu. Hlasuju 100 Kč pro vítěze.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: myslel jsem závod.
    Ale teď jsem na to koukal a netradičně se jede první sobotu olympiády ne silniční závod ale časovky a silnice se jede až další víkend
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam