• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    RICK: 😔
    RICK
    RICK --- ---
    korona u Jumba a dneska již do etapy ve Švýcarsku nenastoupí
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: jak to mám popsat, "gravel veselá vložka"? :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    BATY: ještě pozor ke konci na ty úzké a zavřené zatáčky u Hrádečku, před dvěma lety tam kluk z mé grupy vlítl do lesa a několik dalších si dalo trochu gravelu :)
    BATY
    BATY --- ---
    Kdo si chce nahrát Krakonoše do Garmina, tak jsem udělal trasu. Vyznačil jsem tam nebezpečný místa a bufety:

    Garmin Connect
    https://connect.garmin.com/modern/course/111260079
    DUKED
    DUKED --- ---
    60km do cile, prvni kopec, Pogacar se zvedne a jede
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ONASYS: Tak je to bižu ;)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JAZ: sperk to neni, je to konfekce co se jako sperk snazi tvarit. Sperk jsou ocelova kola, kde je videt rukopis autora, prace s pajkou a remeslnost,
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: Ta sedlovka... už jsem myslel, že s větší pitomostí, než je převlečná sedlovka Trek nemůže přijít. A vida, mýlil jsem se!
    JAZ
    JAZ --- ---
    HUGH_BOYLANONASYS: C64 není kolo na tvrdé tréninky a závodění, technologicky opravdu zaostává, ale to ani není jeho smysl, od toho má Colnago V3R. C64 je šperk, to nejhezčí co kdy kdo v cyklistickém průmyslu vyrobil, takovej mazel má viset v obýváku místo televize a ven se brát dvakrát do roka na silnici, kde není žádná díra a ve dny bez větru, aby nehrozil nejmenší škrábanec nebo bolístka :D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: ja ne :) nikdy jsem Favorita nemel a sedel jsem na nem tak 2x a to jenom staticky. Presel jsem ze Sobi 20 na Forta a pak Le Mond a ted Cannondale.


    JAZ: ja bych si pockal az se ten Trek Madonne co byl ted videny na Dauphine s rozdelenym zadnim ramem dostane na trh.

    Brand new Trek Madone breaks cover: exclusive look at radical aero road bike for 2023 | road.cc
    https://road.cc/content/tech-news/radical-new-trek-madone-breaks-cover-dauphine-293363

    to vypada fakt futuristicky a zajimalo by me, jak se na tom sedi a jede.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONASYS: Favorita jsem samozřejmě měl. Kdo ne?
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    HUGH_BOYLAN: sentiment, mel si asi stesti ze ti nekdo nepujcil favorita
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONASYS: Václav Kokot Jr. je mi u zadele. Mám ke Colnagu osobní vztah, jednu sezónu jsem měl půjčené staré ocelové z 80. let a byla to radost.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    HUGH_BOYLAN: geometrie kola. A hlavne zasazovani trubek do mufen. Chapu ze je to designovej prvek a odkaz k minulosti, ale me to prijde jak z dob kdy to vyrobci kol delali protoze neumeli udelat ram v kuse v odpovidajici pevnosti. Je to subjektivni dojem. Me se od Colnaga libi V3Rs, ale nekoupil bych si ho. S Colnagem mam ted dost problem s prezentaci znacky. jako Italsky, jak je to rucni vyroba v baraku Ernesta, a on majitel Colnaga je investicni fond z Abudhabi, a v posledni rade bych nechtel jezdit na kole co jezdi Vaclav Klaus jr. !
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONASYS: Můžeš prosím elaborovat více? Mně osobně se ten koncept líbí.
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    HUGH_BOYLAN: C64 mi prijde jako prezitej koncept provedeni, takovy kolo z roku 2010
    RICK
    RICK --- ---
    HUGH_BOYLAN: aha, tak jo :-D
    Primoz Roglic talks about his desire to win the Tour de France | Cycling show | Eurosport
    https://www.youtube.com/watch?v=ZHy2xgTMpFM
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    RICK: Nemám. Ale uvažuju na příští sezónu předplatit GCN+. Není ten rozhovor někde jinde k dispozici?
    RICK
    RICK --- ---
    HUGH_BOYLAN: jestli máš Eurosport, tak rozhovor s Primožem
    Live Sport Stream and on Demand Videos | Eurosport Player
    https://www.eurosportplayer.com/videos/eurosport-1/cycling-show-2498314
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam