• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: a navíc
    Mathieu van der Poel will use a £2,750 skinsuit for Tour de France prologue | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/van-der-poel-will-use-a-pound2750-skinsuit-for-tour-de-france-prologue/?
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak hlavne napiste, kdy se bude moc vybirat uz na Velo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: kor kdyz se tomu moc nevenuje mam pocit, tak tam ten potencial je
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: mvdp byl druhej v casovce na giru a loni na tour de france byl taky dost vepredu ne? dojel jako Aert, takze, kdyby se na to trosku soustredil a sedl mu profil, tak je to taky mozny
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: lepsi zkusit nekoho na celkovy, pak nejaky na etapy, treba kdyz budou tri casovky, tak si vybrat nejakyho casovkare a lepsi jit na jistoty a pak vybrat par lojzu nez mit prumerny lojzy, ktery ti body udelaj na nahodu :) a pak je to o stesti no :D aby ti nepopadaly nebo nedostali covid :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Sleduji silniční cyklistiku už drahnou dobu. Chce to sledovat tu formu. Bohužel se obávám, že do TdF promluví Covid a celé to bude o náhodě, kdo dojede. Nedivil bych se, kdyby nakonec vyhrál nějaký černý kůň.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    HUGH_BOYLAN: osobne tam nasazim lidi co maji za posledni 4 tydny formu, cena neni podstatna... lidi co jsou ve forme nemuseji byt velke jmena.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Tam už to ovšem chce trochu hlubší znalosti světového pelotonu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ale Pogačar může klidně stát 32, ne? Wout 26? To je strašně moc. Možná špatně odhaduju. Jak jsem již psal, ještě to nemám jaksepatří osahané.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: idelani je neco jako Hirt, vedenej jako vrchar, stoji malo a skonci v top 5
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ano, takto to dává smysl.

    Díky za věcné rady!

    Ví se už, kdy bude možné jezdce vybrat?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: To je mi jasné. Spíš jsem po Dauphiné pochopil, že jsem udělal chybu, když jsem ty body rozložil dost rovnoměrně s tím, že jsem neznal systém bodování. A nedopadlo to dobře.

    D1RABBIT: Nechám to tedy na úsudku a na štěstí, ostatně, je to jenom hra.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: plus covid urcite sejme dost lidi zase..

    D1RABBIT: Girmay zrovna vyhral ITT vcera ;)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: je schopnej vyhrat. MVDP i Girmay klidne muzou vyhrat Alp Duez pokud budou v uniku a balik je necha jet a najedou tam s 15 min naskokem, WVA presne takto vyhral Ventoux. kdzby nemel unik naskok tak to nevyhraje
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: nejlepší je dát jezdce co dojedou:)
    tady vyhýbat se se Portemu,Thomasovi, Pinotovi atd.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Už nějakou představu o složení mám, ale obávám se, že to bude stát 150 bodů.

    Jakou máte zkušenost vy? Je lepší dát do týmu víc slabších jezdců, u kterých bude šance, že budou bodovat, nebo investovat většinu bodů do tzv. jistoty a doplnit to náhodně nějakými jezdci za pár bodů?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: na giru byl unlcasified MVDP takze mozna do bude o nem. WVA bude sprinter imho
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: malý etapáky mají všechny unclassified
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: Wout bude Unclassified


    Velogames
    @velogames
    ·
    22. 6.
    Random thought... just how expensive is too expensive for an Unclassified rider?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ale tohle platí jenom pro GT, nebo se pletu? Koukal jsem, jak se bodují jarní klasiky a tam je to nějak jinak. Též tomu ještě úplně nerozumím, ale pročetl jsem si aspoň to bodování, tak snad budu mít na TdF šťastnější ruku než na Dauphiné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam